reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :-)

dagmar Śliczny wózeczek! teraz to córcia musi byc nie ma innej opcji :) i nie dosc ze jesteś zorganizowana to świetna w planowaniu ;) przepraszam, że Cię przerażam ;) nie tylko Ciebie ale też siebie i rodzinke :p
 
reklama
Wiecie co, zwariowałam wczoraj, kupiłam wózek, leżaczek, matę, fotelik huśtawkę, iii już nie wiem co :O
Miałam doła i sobie polepszyłam humor :szok::-D
Dobra wiem, że troszkę przesadziłam... troszkę :O ale wszystko oprócz wózka kupiłam neutralne- czy to mnie tłumaczy?

Powinno dotrzeć poniedziałek- wtorek to się pochwalę a co :D

hehe, super zakupy :) w koncu podstawowe rzeczy juz masz! ja tez ledwo sie powstrzymuje i czuje ze jak w koncu zaczne zakupy to sie w watku nie zmiesci ilosc fotek :)

Nam sie dzis istny worek z prezentami rozwiazal! :) Wpadla na chwile mama i podrzucila zyrafke i gryzaczek od znajomej, o ktorych wspominalam wczesniej. A 10min pozniej zadzwonil do drzwi listonosz z paczka od szwagierki - a tam przytulanka Cuski i ciazowa wstawka do spodni! :) Za to lubie rodzine mojego meza - sluchaja jak mowie co mi sie podoba albo jest potrzebne, a nie kupuja "na czuja" :) Wstawke do spodni jesli sie okaze fajna wrzuce do watku zakupowego, dla mamus.

Zobacz załącznik 593902

Zobacz załącznik 593903

Zobacz załącznik 593904
piękne prezenty :) hmm.. to dobry pomysł zeby rdzine zaangazowac w zakupy :D
 
Pisałyście o otulaczkach, czy któraś z was już kupiła? może macie jakieś sklepy do polecenia? tak mnie naszło żeby się dokładniej przyjrzeć :D
 
nina2013 jak byłam w ciąży z Maksem to na żywo oglądałam takie bez expresów... no nic poszukam chyba jeszcze w Lodzi u rodziców może się uda tak organo-leptycznie podjąć decyzję :)
No i miałam nic nie kupować dla maluszka bo wszystko mam ale się skusiłam na pościel... posciel.jpeg
 

Załączniki

  • posciel.jpeg
    posciel.jpeg
    54,9 KB · Wyświetleń: 77
nina2013 jak byłam w ciąży z Maksem to na żywo oglądałam takie bez expresów... no nic poszukam chyba jeszcze w Lodzi u rodziców może się uda tak organo-leptycznie podjąć decyzję :)
No i miałam nic nie kupować dla maluszka bo wszystko mam ale się skusiłam na pościel...

Ale piękna pościel! Gdzie można taką znaleźć?
 
reklama
Do góry