reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :-)

A ja dzis z okazji leniwego dnia na kanapie z iPadem, zamowilam maluchowi kolejny drobiazg - zabawke z metkami. Zalezalo mi zeby byla czarno biala, a ta krowa jest juz prawie wyprzedana, bo firma wprowadzila nowa kolekcje, wiec sie skusilam ;) Sporo jest fajnych czarno-bialych zabawek, tylko czemu to wszystko takie drogie? ;( Myslalam ze poczatkowo kupimy kilka dodatkowych zawieszek kontrastowych do maty, zeby maly mial frajde od poczatku, ale teraz jak popatrzylam na ceny to kilka takicb czarno-bialych dodatkow kosztowaloby tyle co druga mata :/ A to wspomniany, dzisiejszy zakup :) ImageUploadedByForum BabyBoom1383489715.990506.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1383489715.990506.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1383489715.990506.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 78
reklama
A ja dzis z okazji leniwego dnia na kanapie z iPadem, zamowilam maluchowi kolejny drobiazg - zabawke z metkami. Zalezalo mi zeby byla czarno biala, a ta krowa jest juz prawie wyprzedana, bo firma wprowadzila nowa kolekcje, wiec sie skusilam ;) Sporo jest fajnych czarno-bialych zabawek, tylko czemu to wszystko takie drogie? ;( Myslalam ze poczatkowo kupimy kilka dodatkowych zawieszek kontrastowych do maty, zeby maly mial frajde od poczatku, ale teraz jak popatrzylam na ceny to kilka takicb czarno-bialych dodatkow kosztowaloby tyle co druga mata :/ A to wspomniany, dzisiejszy zakup :) Zobacz załącznik 591834

fajna krowa :D
 
Dziś musiałam wyprać pościel dziecka włącznie z poduszką i tak sobie uświadomiłam, że nie był chyba poruszany ten temat, pewnie jeszcze za wcześnie i to dlatego... jakie wsady kupujecie? Ja do tej pory używam poduszeczki z pościeli niemowlęcej i zapewne będę musiała coś dokupić. 5 lat temy wybrałam Glucka (rozważane było też feretti). Sam jestem alergikiem i trochę pod tym kontem patrzyliśmy. Wtedy nie miałam też dostępu do IKEA - wiem, że i tam są fajne rzeczy.
 
Mnie to bardziej interesują materace, które są najlepsze :) Bo co do samej pościeli to nastawiamy się na niewiele ( na początek ) bo dziecko i tak będzie pewnie spało w rożku albo pod kocykiem a z kołderką to pewnie koło zimy dopiero wyskoczymy. Poduszek dla niemowląt nie uznaję.
 
Viltutti ma racje, my posciel zaczelismy uzywac dopiero niedawno. Nawet poprzednia zime dalismy rade bez, chociaz lezala w szafie. Ale jak dla mnie byla zbyt wielka i przytlaczajaca dla takiego maluszka. Tymek przespal cala zime pod kocykiem tylko takim grubszym, no i w cieplejszym pajacu. A teraz mamy cienka kolderke ale i tak najczesciej spi odkryty i wcale zmarzniety rano nie jest. No a latem to w ogole bez przykrycia spal, a po urodzeniu przykryty lekkim kocykiem lub pielucha flanelowa.
 
No właśnie moja siostra była ambitna i kupiła synkowi świetny zestaw pościeli, mały ma 7 miesięcy i nie była użyta ani razu, się przez pierwszy miesiąc przerzucała tylko po pokoju. Ale to wiadomo jak z dziećmi - z każdym inaczej. Komuś może się trafić mały piecuch, który nie zaśnie jeśli nie będzie szczelnie opatulony pierzynką :) Ale są sklepy i wszystko od ręki więc można kupić co trzeba z dnia na dzień.

PS. Właśnie dzwonił kurier że za chwileczkę powinien być nasz wózek :))
 
Dziewczyny, dobra rada... nie zwlekajcie zbyt długo z zakupem wózka. Pomijam fakt że jeśli nie kupicie sztuki która stała na sklepie, to będziecie czekać ok 2 tyg na wybrany model, ale warto żeby wózek postał rozłożony w domu ze 2 tygodnie, bo dosyć mocno śmierdzi plastikiem. Dlatego nasz rozbebeszyłam z worków, poskładałam i stoi. Co prawda nie bardzo wiem, co z nim dalej zrobię, bo raczej nie będzie stał jeszcze 4 miesiące u nas w sypialni ;)
 
Mnie to bardziej interesują materace, które są najlepsze :) Bo co do samej pościeli to nastawiamy się na niewiele ( na początek ) bo dziecko i tak będzie pewnie spało w rożku albo pod kocykiem a z kołderką to pewnie koło zimy dopiero wyskoczymy. Poduszek dla niemowląt nie uznaję.
No i tu mnie macie... całkowicie zapomniałam, że pościel to my właśnie na jesieni dopiero kupiliśmy... jednak 4 lata już minęły i starość nie radość, pamięć ulotna jest.
 
reklama
Mnie to bardziej interesują materace, które są najlepsze :) Bo co do samej pościeli to nastawiamy się na niewiele ( na początek ) bo dziecko i tak będzie pewnie spało w rożku albo pod kocykiem a z kołderką to pewnie koło zimy dopiero wyskoczymy. Poduszek dla niemowląt nie uznaję.

Przylaczam sie do pytania o matrace - kompletnie nie wiem jaki wybrac :) tez raczej nie kupuje pościeli i planuje bez poduszeczki na poczatku.

No właśnie moja siostra była ambitna i kupiła synkowi świetny zestaw pościeli, mały ma 7 miesięcy i nie była użyta ani razu, się przez pierwszy miesiąc przerzucała tylko po pokoju. Ale to wiadomo jak z dziećmi - z każdym inaczej. Komuś może się trafić mały piecuch, który nie zaśnie jeśli nie będzie szczelnie opatulony pierzynką :) Ale są sklepy i wszystko od ręki więc można kupić co trzeba z dnia na dzień.

PS. Właśnie dzwonił kurier że za chwileczkę powinien być nasz wózek :))

Daja fotke jak juz sie z nim uporacie :) i napisz jak wrazenia.
 
Do góry