reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
yra norma...u nas to samo....mało tego nawet jak byłam z Małym na bioderkach w poradni ortopedycznej to tam też nie ma podjazdu....a schody i owszem
 
Kupiłam spaceróweczke - musze mieć taką parasolkę składaną bo z moim dużym kiepsko mieszcze np rowerek starszej córy... kupiłam Milly Mally Venus....fajne materiały, rewelacyjna budka ( 3 stopniowa ) , dobra cena , jeden minus za plastikowe kółka....
A... i byłam w rossmanie bo któraś poleciła ... pieluchy zakupione babydream ( są rewelacyjne już wcześniej testowałam) 38 zł i chusteczki nawilżane 160 szt - niecałe 8 zł ( też milusie ) a dotego do spróbowania ich jedzonko.... cena fajna zobaczymy jak ze smaczkiem dla malucha.
 
Ja tez kupuje te z rossmana obiadki i deserki i sa dobre. mi np lepiej obiadki te smakuja niz te bobovity. :)

I Kornelka bardzo chetnie wcina.:-)

My juz malej zabawki kupilisy ale takie w sumie po roku. :D Uzbierala troche kasy na chrzcie i kupilismy zestaw zabawek na alegro fisher price i inne uzywane ale w super stanie. I znalazlam taka dziewczyne ktora kompletuje zabawki jakie sie chce... Tyle ze zabawki w j.angielskim bo z angli.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry