reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
mi się podoba bardzo jedna torba guss taka duż na długim pasku ale jest zdecydowanie za droga, jestem zarejestrowana na złotewyprzedaze.pl i to tam ją wyszukałam ale i tak cena sprawia, ze jest wyłącznie dostępna w marzeniach:-(
 
Marciaa ale ona ma super przegrody:)Osobiscie taką to wolałabym z czarnym, do noszenia na codzień. A jak do sportowych butów białych to świetna:)
A i napisałam do faceta zapytanie czy tą pierwszą kieckę wystawi na kup teraz. :)
Myszowata tam masz opcje zaproś znajomego. Zapros mnie jak cos kupie to dostaniesz 20zł na zakupy:)musisz podac mojego maila chyba tylko. frotka1974@tlen.pl
 
Ostatnia edycja:
Marciaa torba fajowa, bo pakowna a i kształty ma fajne. Co do koloru to trudno doradzić, bo zależy jakich rzeczy masz wiecej. No ale w sumie na sportowo czy do dżinsów to nie ma znaczenia. kupuj!
 
no pewnie kupie bo juz mnie w sklepie kusila ale dol byl porysowany taki...
ona taka niby sportowa niby elegancka ( do szpilek nie ubiorę ;) ) poszperam cos jeszcze pozniej wkleje to doradzicie bo ja wp odejmowaniu decyzji ostatnio to jakas nie teges jestem
 
reklama


Napisz swoją odpowiedź...
Do góry