reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

Ionka, cudna sukieneczka.

Mnie się też te komplety dla chłopców nie podobają w ogóle. Karolka chrzciliśmy w takim raczej sportowym ubranku - białe dżinsy i polówka. Ciekawe kiedy się zabierzemy za chrzciny Adasia swoją drogą, bo na razie nikt nie podejmuje tematu ;)
 
reklama
Dziewczyny mam do sprzedania

używany kilka razy pokrowiec na butelke TT wyglada jak nowka :)
mleko Bebiko 1
Nan 1
smockzi do butelek TT 3m+ 2 opakowania i smoczki 0+ jakby co ale tych juz pewnie nie uzywacie
herbatke na laktacje

chetne pisać musze sie tego pozbyc bo pozamieniałam na avent wszystko
 
iONKA-naprawdę śliczna sukieneczka!
U nas problem z chrzcinami.Niby dziecku się nie odmawia ale kilka osób nam odmówiło zostania chrzestnymi.Już nawet wczoraj mój mąż powiedział do naszej Niuni:Taka jesteś śliczna,czemu ty jesteś winna,że nikt nie chce zostać Twoim chrzestnym...:-(
Zaczynam mieć całe chrzciny gdzieś.
 
dzięki dziewczyny :)
szukałam czegoś niezbyt falbaniastego i bez tiulu. wydaje mi się, że im prosciej tym lepiej, chociaż w tej sukience falbanki jakieś są ;)

smutne z tymi chrzestnymi... może ludzie boją się w koszta wchodzić, chociaż tez nie rozumiem... przecież to zaszczyt powienien być... echhh
 
iONKA-naprawdę śliczna sukieneczka!
U nas problem z chrzcinami.Niby dziecku się nie odmawia ale kilka osób nam odmówiło zostania chrzestnymi.Już nawet wczoraj mój mąż powiedział do naszej Niuni:Taka jesteś śliczna,czemu ty jesteś winna,że nikt nie chce zostać Twoim chrzestnym...:-(
Zaczynam mieć całe chrzciny gdzieś.
ale jak to odmowili?? Boże.

U mnie odkad zaszlam w ciaze chrzestni wiedzieli ,ze beda chrzestnymi (moj brat,i siostra męża)my sie ich nawet nie pytalismy tylko oznajmilismy:D

My juz ponad miesiac po chrzcinach na szczescie.Dzisiaj bylam tez na chrzcielnej mszy i byl chlopczyk moze z 6-8 miesieczny,plakal cala msze ,to nawet nie byl placz tylko ryk a maluszki miesieczne grzeczne byly.
 
U nas problem z chrzcinami.Niby dziecku się nie odmawia ale kilka osób nam odmówiło zostania chrzestnymi.Już nawet wczoraj mój mąż powiedział do naszej Niuni:Taka jesteś śliczna,czemu ty jesteś winna,że nikt nie chce zostać Twoim chrzestnym...:-(
Zaczynam mieć całe chrzciny gdzieś.

No ale jak to? Powiedzieli wam, że nie? Nie rozumiem jak tak można...
 
ale jak to odmowili?? Boże.

U mnie odkad zaszlam w ciaze chrzestni wiedzieli ,ze beda chrzestnymi (moj brat,i siostra męża)my sie ich nawet nie pytalismy tylko oznajmilismy:D

My juz ponad miesiac po chrzcinach na szczescie.Dzisiaj bylam tez na chrzcielnej mszy i byl chlopczyk moze z 6-8 miesieczny,plakal cala msze ,to nawet nie byl placz tylko ryk a maluszki miesieczne grzeczne byly.

ale by mi sie przykro zrobiło...:(
 
ja malego chrzcze w garniturku, ale kupilam zestaw spodnie + kamizelka garniturowa a do tego biała koszula z krotkim rękawem. jest jeszcze berecik i muszka.
my mamy tylko chrzestna, bo nie mielismy kogo poprosic na chrzestnego.

troche tak dziwnie ze ludzie odmawiaja. wprawdzie wiaze sie to z pewnymi kosztami, ale jak nie maja pieniedzy to przeciez wystarczyloby by o tym powiedzieli i na pewno sami rodzice by kupili wszystko i tyle.

ionka: bardzo ladna sukienka
 
reklama
my mielismy ubrane ( w galerii zalczylam zdjecie) sztruksowe brązowe spodnie, biała koszula, na to sweterek, mucha, czapka w kolorze spodni i białe buciki, a od chrzestnej dostal srebny smoczek z wygrawerowana data, i imieniem i zegarem wskazówkowym godzina urodzenia, smoczek ten sie otwiera i wklada sie tam pierwszy zabek, piekna pamiatka , do tego poduszka z wyszywanymi danymi jasia i data chrztu naprawde piekna pamiatka
 
Do góry