reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

Oto moja pierwsza nowa rzecz dla mojej dzidzi:-):-):-)
Położylam sobie to body i tak się przyglądałam, przyglądałam i dotarło chyba do mnie że niebawem znowu w domu pojawi się taki mały szkrabik:happy::happy:Malutki, skurczony:-)Cudnie:-)
 
reklama
Przypomniało mi sie że był kiedyś temat piżam. Mnie sie podobają z bonprixu. Nie za bardzo lubię róż, ale jest tam taka do karmienia piżamka i chyba sie na nią zdecyduję, żeby w domku już w niej śmigać jak sie maluszek urodzi. Jak któraś ma duży biust to nie polecam tych koszul z rozcięciami z boku. Ja nawet jak największy rozmiar mierzyłam to mi piersi przez nie wyłaziły :eek:. Aha, no i do szpitala do porodu czy tez po porodzie, jeśli chcecie miec swoje , to chyba tylko koszule wchodza w grę. U nas w piżamie ze spodniami nie wolno było, no i chyba niezbyt poręcznie w te piersze dni :sorry:
Sklep internetowy bon prix - Bielizna nocna - Piżama
Sklep internetowy bon prix - Bielizna nocna - Piżama
Sklep internetowy bon prix - Bielizna nocna - Piżama
Sklep internetowy bon prix - Bielizna nocna - Piżama dla kobiet karmiących
 
Przypomniało mi sie że był kiedyś temat piżam. Mnie sie podobają z bonprixu. Nie za bardzo lubię róż, ale jest tam taka do karmienia piżamka i chyba sie na nią zdecyduję, żeby w domku już w niej śmigać jak sie maluszek urodzi. Jak któraś ma duży biust to nie polecam tych koszul z rozcięciami z boku. Ja nawet jak największy rozmiar mierzyłam to mi piersi przez nie wyłaziły :eek:. Aha, no i do szpitala do porodu czy tez po porodzie, jeśli chcecie miec swoje , to chyba tylko koszule wchodza w grę. U nas w piżamie ze spodniami nie wolno było, no i chyba niezbyt poręcznie w te piersze dni :sorry:
Sklep internetowy bon prix - Bielizna nocna - Piżama
Sklep internetowy bon prix - Bielizna nocna - Piżama
Sklep internetowy bon prix - Bielizna nocna - Piżama
Sklep internetowy bon prix - Bielizna nocna - Piżama dla kobiet karmiących
mrozik a kupowałaś juz coś z bon prix'u???
zastanawiam się, czy te rzeczy są dobrej jakości??? :eek:
zdjęcia mają super, ale nie wiem jak z tą jakością ubrań....?
daj znać,
dzięki :tak:
 
własnie wrócilam z zakupow lumpkowych :) poporosry mam tak poprawiony humor ze makabra !!! :) kupilam 3 bluzeczki i spiworek i za wszystko dalam 20 zl :) spiworek jak nowy i kosztowal tylko 9 zl :szok::-)jejciu jest przesliczny... wiecie co zawsze wstyd mi bylo chodzi do lupka a teraz jak napadne na jakis tak koniec :-D grzebie jak szalona za ciuszkami dla dzidziorka :tak::-)i polecam tym ktorzy nie sa przekonani :) za tyle ciuszkow mozna dac tyle kasy co za 2-3 rzeczy w firmowym sklepie a dziecko i tak pochodzi 3 miechy jak mowilyscie. oto fotencje :-)szukalam spodni ciazowych bo w jednym lumpku bylo wszystko na wieszakach ulozone wiekowo dla dzieci no ale wsrod doroslych nie znalazlam
 
zapomnialam wkleic ;-) przyszlam tylko z lumpka i ogladalam rzeczy i owilam do dzidziolka ze mama to kupila i ze to tak wyglada a to tak :-)mysle ze mus ie spodobalo i poprosilam dzidzie zeby mamusie ladnie kopnelo zas te sliczne zakupy :-D
 

Załączniki

  • bluzeczki.JPG
    bluzeczki.JPG
    34,3 KB · Wyświetleń: 37
  • śpiworek.JPG
    śpiworek.JPG
    22,9 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Do góry