reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Cześć Dziewczyny :)
Nazywam się Agushka i jestem babyboomową mamą rocznej Basi :)
Chciałabym umieścić u Was ogłoszenie - jeśli moderator uzna, że do usunięcia - nie ma sprawy :)

Chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moim rękodziełem - tworzę kolorową niemowlęcą pościel, śpiworki dla dzieci i inne praktyczne akcesoria. Ponieważ wszystkie przedmioty są wykonywane ręcznie istnieje możliwość uszycia rzeczy pod specjalne zamówienie (rozmiar, kolor itp.)
Może Was coś zaciekawi? Zapraszam na
https://www.facebook.com/pages/kumka...5408174?ref=hl

Jeśli byłybyście zainteresowane zakupem - proszę podajcie hasło 'baby boom' a otrzymacie 10% zniżkę :)
Zapraszam!
Zobacz załącznik 564122Zobacz załącznik 564123Zobacz załącznik 564124Zobacz załącznik 564125Zobacz załącznik 564126Zobacz załącznik 564127Zobacz załącznik 564128Zobacz załącznik 564129Zobacz załącznik 564130Zobacz załącznik 564131
 
Zmobilizowałam się wreszcie, by porządnie cycki zmierzyć i kupić staniki, bo po karmieniu większość staników już jest dla mnie za luźna.
U mnie problem polega na tym, że ja mam 71cm pod biustem, a w biuście 99cm, a jak się pochyle to 106. Masakra:/

Bardzo dużo czytałam info o stanikach sportowych i faworyt jest jeden, na niego się zatem zdecydowałam:
Biustonosz Sportowy PANACHE Sport Roz.70H (3300547742) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A że panache to moja ulubiona firma i w zasadzie 90% bielizny mam od nich to kupiłam jeszcze:
Biustonosz Panache Cleo Lucy black 32H 70H (3317718919) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
i model polecany po karmieniu właśnie:
Biustonosz Panache Andorra 32H 70H perłowy (3298092390) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ostatnia edycja:
Elvie śliczne . a mi cycki zmalazły i też by się przydało iść na zakupy . Ale u nas dobrego sklepu z bielizną niet . Takiego żeby ktoś porządnie doradził . A tak przez neta to ja nie wiem czy bym umiała dobrze kupić .
 
aniam - zmierz się porządnie to kupisz. Pod biustem mierzysz i od wyniku odejmujesz 5cm, wychodzi Ci rozmiar, jeśli ja mam 76cm - 5cm = 71cm to mam rozmiar 70, bo bierzemy w dół nie w górę. Potem mierzysz piersi w najbardziej wypukłym punkcie, jeśli piersi są duże to do mierzenia należy się pochylić. Mi wychodzi 99cm normalnie a przy pochyleniu 106. No i patrzysz na rozmiarówkę producenta i gotowe. Zaoszczędzić mnóstwo kasy można, bo np. moje panache kupuję widzisz w jakich cenach a w sklepie poniżej 200zł ciężko znaleźć.
Zadzwoniła mi babka z tego sklepu stanikowego, że mają tylko 1 z moich 2 zakupionych, bo drugi jest widoczny w komputerze, więc poszła aukcja a na stanie go nie mają :/
 
Elvie, mi z mierzenia jakis kosmos wychodzi... Ja musze biustonosz zalozyc. NIe kazdy na mnie pasuje, mimo odpowiedniej rozmiarowki. Wszystko zalezy od kroju, materialu z ktorego jest wykonany i czy miseczki sa miekkie, czy maja jakies gabki i inne bogwico... U mnie zakupy bielizny przez neta konczas ie rozczarowaniem...
 
Zielona masz 100% racje. Po pierwsze kazdy biust ma inny ksztalt, rozstaw itd. Rozmiar ustalisz pomiarem, ale nie kazdy fason jest dobry. Po drugie bielizne to sie za komuny na oko kupowalo :-p
To samo mam z butami. Kupuje przez neta, ale po wczesniejszej przymiarce w sklepie.

Elvie, staniki bardzo fajne widac, ze krojone na duzy biust. Daj znac, jak Ci sie sportowy nosi, bo wlasnie szukam.
 
Może ja z rozmiarem trafiam, bo swoje cycki dobrze znam. Usztywnianych nigdy nie kupuję, tylko na fiszbinach i wiem, jakie cięcie musi być i jakie zabudowanie aby cyckom dobrze było;-)


aniez - wczoraj sportowy już mi wysłali priorytetem, więc może dziś dostanę jak się poczta spisze. Czytałam o nim dużo i same pozytywne opinie, więc jestem dobrej myśli.
 
reklama
ja też z tych co to muszą górną uprząż przymierzyć.

Elvie staniki śliczne

A ja muszę dla Julki kupić fotelik na już - wyobraźcie sobie że nasz popękał - nie mieliśmy wypadku, stłuczki nic - po prostu górna część pękła :(
 
Do góry