reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Mnie się też tacy mali chłopcy w garniturach nie podobają zupełnie, ale w jeansach i koszulach już tak:tak:
No, ale skoro sami decydują to nie ma co walczyć, trzeba kupić:-)

Agnieszka - byłam w re kids i zarze, ale koszul nie mieli. Do innych sklepów z uwagi na Maćka już nie miałam jak zajrzeć, więc się cieszę, że sama coś znalazłaś.

Udało mi się kupić sandałki dla Lenki w rozmiarze 22, te elefanfeny które Wam kiedyś wrzucałam, że mam na sprzedaż bo dostała ale rozm. 21.
 
reklama
Elvie, to sandalki chyba synowej Helenc zostaw, bo raczej zadna z naszych malych laseczek juz takiej malenkiej stopki nie ma.... choc widze, ze Lenka jak Pola, tez stopka jak u. kopciuszka- moja dopiero teraz w sandalki rozmiar 23 wrosla. W szoku bylam jak dzis doczytalam, ze Kostka dostala nowe butki w rozmiarze 25-26 ;-)
 
Katik Ola nosi rozmiar 20 :) niektóre jeszcze przy duze.
Wzielabym od Elvie te sandalki ale juz nie moge patrzec na nozki malej (stat skokowy koslawi, prawy bardzo mocno) i jutro Zamawiam Aurelki za kostke.
 
Elvie,ale z tego co pamiętam to Aniam ma w sklepie rozm 23:-(

Maja ma teraz 25-26 więc Elvie jak będziesz chciała prawie nowe butki na jesień i kozaczki z Bartka (obie pary rozm 24) w super stanie to pisz jak się lato będzie kończyć :)
 
Ostatnia edycja:
kittek - to ja rezerwację robię;-)
My mamy kozaczki bartki założone 2razy, rozm. 23 - też będę musiała wystawić bo 199zł za nie zapłaciłam, a mała je miała na nogach tylko na wyjeździe w Zakopanem.
 
reklama
Do góry