reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

kittek lala ma szmaciany brzuszek z tym że w środku jest mechanizm odpowiadający za odgłosy jest lekka, ogólnie bardzo fajna
wronka bardzo fajny zestaw W będzie wniebowzięta
 
reklama
parchnelam smiechem jak to pusy zobaczylam. niby po angielsku to pussy, ale od razu mi sie skojarzylo... no i dla chlpakow w okreslonym wieku, to rzeczywiscie swietna zabawka, dla dziewczyn tez ;-)
hahahahaha, mialam.od razu te same skojazenie :-)

Podbijam pytanie Elvie. Też planuję kupić jakieś porządne żelazko. Myślałam o tym, które się włacza tylko wtedy jak się je do ręki bierze. Macie jakieś opinie?

A teraz mam ogromną prośbę. Czy ktoraś z was słyszała o jakimkolwiek patencie na nagrzewające się poddasze.
Przy zeszłotygodniowych upałach myślałam,że padnę. W sypialni mieliśmy wieczorami ponad 30st.
Słyszałam o jakiś panelach na dach, nawet obiło mi się o uszy,że jakaś folia była w Lidlu do naklejenia na okno (ponoć odbijała promienie słoneczne)
Najfajniejsze by były chyba panele słoneczne bo łapałyby chyba słońce i może dach by się wtedy tak nie nagrzewał.
Kombinuję bo i my kiepsko śpimy w upały i Maja też się wtedy potrafi obudzić np o 3 w nocy i marudzi.
Ja mam wlasnie w pracy odlozone te zelazko z Boscha, jest fajne, dobrze trzyma sie w dloni, ladnie paruje duzym strumieniem, a najwazniejsza jest 'ta moc'- dotykasz- grzeje, nie dotykasz- nie grzeje.
 
Nie wiem gdzie więc wstawiam tutaj bo zakupów to dotyczy.

Kochane szukam klasycznej koszuli wizytowej białej na rozmiar 86 i 116 na krótki rękaw, bez żadnej aplikacji. Ważne żeby były identyczne ;-)
Po za tym jakaś kolorowa w takim stylu
koszule-wizytowe-dzieciece-785612z4.jpg

najlepiej niebieska lub jasny fiolet lub zieleń...
U mnie w Rybniku i w Wodzisławiu nie ma :no: pisałam do hryncewicza na allegro ale nie odpowiada :no::no: a musze mieć te koszule do garniturków dla chłopaków... Która chętna do pomocy?? Dajcie znać to was wykożystam ;-) :-D
Edit
Czekam jeszcze na jedną odpowiedź bo znalazłam jeszcze jedną firmę... jak co to dam znać
 
Ostatnia edycja:
kittek - jak będziesz u gosienki to zapraszam do nas, przy okazji sklepy stanikowe zaliczysz;-)

Agnieszka - ja mam od jutra mamę u siebie, więc będę miała czas by wpaść do pasażu na zakupy bo potrzebujemy kilka szmat zakupić, więc przy okazji zajrzę do dzieciowych i jak coś wypatrzę to Ci fotki zrobię.

wronka - prezent fajowy, kciuki za tort!
 
Ostatnia edycja:
Marid dzięki. Zależy mi jednak na klasycznej koszuli bo muszę ja chłopców ubrać do garniturkow i do tego koniecznie krawat. Próbowałam pertraktowac z J. Ale on ma jeden argument którego nie jestem w stanie przeskoczyć "chce wyglądać jak tatuś". W ogóle ostatnio ma ewidentne "jak tata" i ogólnie TATA. A M. drugi taki tylko dla niego wyrocznią jest J. Jednym słowem mam przegwizdane ;-)
 
Agnieszka, a co to za okazja, ze chlopakow tak stroisz???

Mi osobiscie taka elegancja sie u malych dzieciakow nie podoba, zdecydowanie wole taki tRche 'luz' w stroju klasycznym. Zreszta,do facetow w garniturach tez mnie ciezko przekonac, zwlaszcza , ze wiekszosc chlopow wyglada jak w targowych w takowych. Najlepszy przyklad mamy chocby w sejmie- na 3/4 facetow marynary wisza , bary maja w nich jak rugbysci, a spodnie majtaja jak choragiewki.
Ewidentnym krolem stylu jest dla mnie minister Nowak, ktorego garnitury sa bomba. Marynarki leza jak ulal, spodnie w rodzaju'obcislych'.
Jak moj L szukal garnituru do slubu to wlasnie takie wytyczne mial postawione.

Za to z zagranicznych przykladow ewidentnego super smaku i wygladu jest dla mnie Beckham. W swoich garniturach zawsze wyglada bosko (choc jako facet mnie nie kreci). Ostatnio jak go widzialam z transmisji gdy odbierali olimpijski ogien bie moglam wyjsc z podziwu....
no, troche zboczylam z tematu ;-)
 
Ostatnia edycja:
No to Katik R. nie zebralby u Ciebie punktow, bo on ciagle pod krawatem :) ale mi sie akurat w tej wersji podoba :)

Agnieszka ja kupuje koszule dla chlopakow w Reserved, ale nie wiem, czy maja wersje dla synka i tatusia :)))
 
reklama
Dobra dziewczyny znalazłam firmę która ma takie koszule i ma rozmiary i wzory o jakie mi chodzi takze moja wcześniejsza prośba jest nieaktualna. No chyba ze dają ciała co oby nie nastąpiło.

Katik idziemy na wesele mojego brata:-) co do ubioru to mnie się eleganccy faceci bardzo podobają, a tak jak pisałam wcześniej J. się uparł ze chce wyglądać jak tatuś więc nie mam wielkiego wyboru. Bo nachodzilam sie z nim po sklepach i niczego innego nie chcial. M. Z kolei musi mieć to co J. Zaczął gadać to umie wyrazić swoje zdanie;-). Za to na drugi dzień imprezy pójdą w dżinsach i koszulach
 
Do góry