reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
No widać, Agnieszka że Cie te zakupy naładowały energia, z której Twój małżonek najwięcej skorzysta... świetny wybór staników... no i możesz już szaleć :)
 
Agnieszka- dobry wybór, Kriss robi fajną seksowną bieliznę :-) Nie zapomnę ich odjechanych bodów z pomponami :-p i stringów z wstawką z pierza :-p:-p:-p teraz poszli w innego klienta, ale wyrośli z bielizny mega seksi na każdy gust ;-)


Z innej beczki, jak nie macie czasu latac po sklepach, to Sklep dla dzieci, niemowląt i mam - tysiące artykułów - SMYK.com wiekszosc artykulow w cenach rynkowych, w przeciwienstwie do sklepow stacjonarnych, darmowa dostawa juz od 100 zeta. Teraz maja dodatkowa promocje na sprzet sportowy i lego, ale zazwyczaj duzo towaru ma obnizona cene.
 
Elvie do pameli to mi nawet w tym biustonoszu daleko jak 3 razy dookoła ziemi ;-) ale jest lepiej niż było :-)
Mężuś zadowolony... ale z podziękowań ;-) wyszło tyle żeśmy zasnęli :-D ale co się odwlecze to nie uciecze ;-)

Teraz jeszcze musze iść zobaczyć gdzie jest w rybniku ten sklep z bielizną...popasuje a potem na necie sobie kupie :-D ale chyba przy krisie zostane...jakoś tak fason mi najbardziej pasuje...jeszcze jeden był fajny ale cena 199 zł za biustonosz mnie odstraszyła ....
 
Kupilam wczoraj córci prezent na urodziny:-) ZESTAW SZKOLNY UPOMINKOWY H2O LAGOON OKAZJA!! (2384060170) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , mam nadzieję,że do piątku dojedzie. W zasadzie to miałam problem co kupic, bo przeciez te dzieciaki wszystko maja hehehe, ale przypomnialo mi sie,że Wercia marzy by do szkoły miec plecak H2O, więc stwierdzilam ,że takie cos to strzał w 10, mam przynajmniej dwa w jednym i prezent na urodziny i wyprawka do szkoły, chociaż częsciowa hehehe.

Jak wspomniałam bedę robic sama tort...(ciekawe czy wyjdzie hehehe), no i zakupiałm tez coś takiego Opłatek na tort różne wzory (2380145970) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., oczywiście tez z H2O, numer 363;-). Zobaczymy co z tego wyjdzie;-)
 
Mamusia śliczna ta lala, też o niej myślałam. Napisz proszę czy ona jest z materiału czy tułów ma plastikowy?
Maja ma jedną z chou chou i jest twarda i ciężka. Ona uwielbia lale więc zrobiłabym jej niespodziankę.

Aga piękna bielizna. Muszę chyba też w okolicy poszukać brafitterki bo bielizna z triumpha mnie ostatnio rozczarowała.

Wronka Wercia pewnie była bardzo zadowolona z tego zestawu. Śliczny jest :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry