reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Wronka którą Ty w końcu tą torbe wzielas na laptop?
ten fiolecik?
w salonie jak kupowalam komp to wszystkie takie brzydkie byly ze szok
a ceny ponizej 100 zl nie znajdziesz
masakra
 
reklama
Wronka którą Ty w końcu tą torbe wzielas na laptop?
ten fiolecik?
w salonie jak kupowalam komp to wszystkie takie brzydkie byly ze szok
a ceny ponizej 100 zl nie znajdziesz
masakra
tak, tak fiolecik :-). To prawda, ja szukałam w sklepie dla idiotów, bo tam najwiekszy wybór był, ale niestety 17`` nie bylo za dużo, a takiej potzrebowalam, do tego tych ładniejszych jak na lekarstwo , no i ceny z kosmosu :szok:
 
tak, tak fiolecik :-). To prawda, ja szukałam w sklepie dla idiotów, bo tam najwiekszy wybór był, ale niestety 17`` nie bylo za dużo, a takiej potzrebowalam, do tego tych ładniejszych jak na lekarstwo , no i ceny z kosmosu :szok:
ja mam 13,3" ale widze ze ten sprzedawca ma tez w tym rozmiarze
no to decyduje sie :)
 
tak, tak fiolecik :-). To prawda, ja szukałam w sklepie dla idiotów, bo tam najwiekszy wybór był, ale niestety 17`` nie bylo za dużo, a takiej potzrebowalam, do tego tych ładniejszych jak na lekarstwo , no i ceny z kosmosu :szok:

Ja wlasnie bylam dzisiaj w media markt i faktycznie wybor jest duzy (ja mam akurat 15.4''). Znalazlam i kupilam sobie fajna torbe. Bardzo mi sie podoba, ale jak pozniej sprawdzilam na stronie producenta to sugerowana cena 90 zl, cena w MM 150 zl... No comment.
 
Ja wlasnie bylam dzisiaj w media markt i faktycznie wybor jest duzy (ja mam akurat 15.4''). Znalazlam i kupilam sobie fajna torbe. Bardzo mi sie podoba, ale jak pozniej sprawdzilam na stronie producenta to sugerowana cena 90 zl, cena w MM 150 zl... No comment.

no wlasnie...te ceny powalaja. zresztą jak pisałam na moja 17`` i tak nie było. Jednak z tej allegrowej jestem bardzo zadowolona :tak:
 
reklama
Do góry