reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Onka pokaż jakie masz to krzesełko. Ja własnie biję się z myślami czy kupić jakieś bardziej wypasione, czy takie z IKEI (któraś z dziewczyn tu wklejała). Musze w koncu kupić to krzesełko, a ciągle nie mogę się zdecydować.

Czy naprawde te bajery typu kilka poziomów oparcia i obniżane siedzisko są przydatne? To z IKEI nie dość że ma fajny design, to jeszcze taniocha - z podkładką jakieś 70 pln, a tekie wypasione 300 pln.

Ja jestem co raz bardziej sceptyczna co do rożnych zaawansowanych gadżetów dla dziecka - nakupiłam tego pełno a moje dziecko najchętniej bawi się przezroczystą piłeczką z kwiatuszkiem w środku i kolorową piłką z canpola za 10 pln...

Ja wybralam takie: S krzesełko do karmienia! Max. wyposaż! BabyLove (1210174725) - Aukcje internetowe Allegro

Ja akurat patrzylam zeby mialo odchylane siedzisko, bo Natalka nawet nie zaczyna jeszcze siedziec. Jak tutaj odchyle na maxa, to pozycje mniej wiecej taka jak w foteliku samochodowym ma, wiec mysle ze bedzie dla niej ok. Wybralam ten model, bo nie jest z takiej zwyklej ceraty tylko z materialu. Zobaczymy jak to bedzie sie w praktyce sprawdzac, ale mysle ze bedzie przyjemniejsze dla dziecka. Tyle moge napisac na ta chwile. Jutro postaramy sie przetestowac krzeselko razem z modelka.

Edit: Jeden minus jaki juz widze to to, ze podnozek jest na stale, nie jest w ogole regulowany. Mysle wiec, ze bedzie on bardziej dla ozdoby, niz uzytku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
w tesco jest 162 sztuki pamokow rozmiar 4 plus paczka chusteczek za 92 zł
ale ja nie o tym

dzis stalam sie szczesliwa posiadaczka tego o to cudeńka:
Zobacz załącznik 283340
mial byc taki
Zobacz załącznik 283341
ale po rozeznaniu organoleptycznym
ten bialy wydal mi sie taki przereklamowany i "plastikowy"
a ten pierwszy taki klasyczny i elegancki
do tego mniejszy lzejszy
to moj pierwszy wlasny laptop :) jest to zalegluy prezen za urodzenie dwóch pociech mojemu mezowi :)
nie moge sie doczekac keidy go odpale
najpierw czeka mnie kapiel T i prasowanie ale nei moglam sie doczekac i musialam sie z Wami podzielic ta wiadomoscia na starym kompie
bede mogla z Wami byc na biezaco wieczorami bo maz mi nie edzie przed nosem zabieral kompa
no i zapoluje w necie na Twoja torbe Wronia :)
Kfiatek bomba!
Noooo, to teraz forum i farma stoja przed Toba otworem wieczorami :-D


No to gratulacje kochana...:-), nie ma to jak wlasny laptop :tak:, mój to już się stał moją trzecią ręką ..heheeh
moj tez
jak mam usiasc przed Ł kompem to polapac sie nie umiem :-)

Dopóki Mania nie siedziała to ja w leżaczku karmiłam, tylko z nieco podniesionym oparciem...
my poki co tez w lezaczku. Pola juz wie, ze jak siada i ubieram jej sliniak to bedzie szamanko :tak:
 
Ja tez pewnie od lezaczka bym zaczela, ale moja mama jako prezent na chrzciny to krzeselko kupila. Takze lezaczek pozostanie tylko do zabawy.
 
Forget- ja mam oba (Ikeowskie u mamy) i oba były często używane- wcale nie potrzebujesz full wypasu- Ikeowskie Ci w zupełności wystarczy, a zajmuje mniej m-ca.
 
Ja mam takie zwykłe drewniane krzesełko, do karmienia zaczęłam go używać jak Ola chyba z rok miała, a tak to najwygodniej mi było w leżaczku.
Używa go do tej pory do malowania czy zabawy ciastoliną, wiele już przeszedł, a z niszczony za bardzo nie jest
 
reklama
Do góry