reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

dziekuje Ci bardzo
na pewno skorzystam z tego linka
chce zakupic miseczke z matą i smoczki TT do kaszki
a poza tym chcialam Ci powiedziec Onka ze fajnie ze zmienilas awatar bo jakos ten Twój poprzedni mnie draznil
no i mnie niezle zaskoczylas bo skojarzylam Twoja fote z fb
a do tej pory uwazalam ze Ty na fb to nie Ty tylko Olapolap....
dobrze znac swoich znajomych :) he he

Hehe. Dopiero po twoim poscie zauwazylam ze mi sie avatar zmienil :-D Grzebalam w ustawieniach forum i widze ze mi sie z facebooka zaciagnal :-)
 
reklama
ja zamowilam juz Wronkowa torbe
a tak w ogloe to maz mi uswiadomil jaka jestem gadżeciarą
wszytsko musze miec pasujace do siebie i pod kolor
nasz pierwszy laptop jest bordowy i kupujac go sugerowalam sie zeby mi pasowal do telefonu (mialam bordowa motorolke)
teraz tak jak Wam pisalam pojechalam bo bialy sony vaio a wrócilam z samsungiem bo mial w sobie "to cos" i okazuje sie ze zupelnie podswiadomie wybralam laptopa tej samej marki co moj obecny telefon i w tej samej kolorystyce czarno-srebrny :szok::szok::szok::szok:
masakra
chyba cos ze mna nie tak :)
mój maz mowi ze szkoda ze jeszcze lakieru samochodu nie dobieram do laptopa :)

hehehhe, Kwiatek 100% kobita z Ciebie :-)

Ja tam nie patrze na wyglad, byle był Lenovo lub Dell i miał zajebisty procesor i dysk :-)
 
ja zamowilam juz Wronkowa torbe
a tak w ogloe to maz mi uswiadomil jaka jestem gadżeciarą
wszytsko musze miec pasujace do siebie i pod kolor
nasz pierwszy laptop jest bordowy i kupujac go sugerowalam sie zeby mi pasowal do telefonu (mialam bordowa motorolke)
teraz tak jak Wam pisalam pojechalam bo bialy sony vaio a wrócilam z samsungiem bo mial w sobie "to cos" i okazuje sie ze zupelnie podswiadomie wybralam laptopa tej samej marki co moj obecny telefon i w tej samej kolorystyce czarno-srebrny :szok::szok::szok::szok:
masakra
chyba cos ze mna nie tak :)
mój maz mowi ze szkoda ze jeszcze lakieru samochodu nie dobieram do laptopa :)

Kwiatek lapek super.
i faktycznie prawdziwa kobita z ciebie
 
Bylismy w sobotę na małych zakupach bo chcialam Oli kupić kombinezon na zimę ale zglupiałam bo nie wiem jaki rozmiar wziąć ale i ceny powaliły mnie na kolana. kurde ceny wahaja się od chyba 80zł do 200:szok: pogłupieli z tymi cenami czy co
zaczęłam więc przeglądać allegro, bo może jakąs fajną używkę trafię.
 
ja zamowilam juz Wronkowa torbe
a tak w ogloe to maz mi uswiadomil jaka jestem gadżeciarą
wszytsko musze miec pasujace do siebie i pod kolor
nasz pierwszy laptop jest bordowy i kupujac go sugerowalam sie zeby mi pasowal do telefonu (mialam bordowa motorolke)
teraz tak jak Wam pisalam pojechalam bo bialy sony vaio a wrócilam z samsungiem bo mial w sobie "to cos" i okazuje sie ze zupelnie podswiadomie wybralam laptopa tej samej marki co moj obecny telefon i w tej samej kolorystyce czarno-srebrny :szok::szok::szok::szok:
masakra
chyba cos ze mna nie tak :)
mój maz mowi ze szkoda ze jeszcze lakieru samochodu nie dobieram do laptopa :)

na jaka się zdecydowałaś???? Gadżeciaro...heheh :-)
 
Bylismy w sobotę na małych zakupach bo chcialam Oli kupić kombinezon na zimę ale zglupiałam bo nie wiem jaki rozmiar wziąć ale i ceny powaliły mnie na kolana. kurde ceny wahaja się od chyba 80zł do 200:szok: pogłupieli z tymi cenami czy co
zaczęłam więc przeglądać allegro, bo może jakąs fajną używkę trafię.

Dzisiaj jedziemy z małżem na buszowanie po ciuchexach... może znajdziemy coś fajnego dla małego... a z allegro mnie nie denerwuj... wygraliśmy aukcję z kombinezonem za 1zł, ale sprzedająca uznała, że cena jest "groteskowo" niska i pomimo iż wystawiła aukcję BCM to nie sprzeda nam tego kombinezonu po wylicytowanej kwocie... sprawa trafiła do allegro... kobita dostała negatywa a my neutrala - za to, że oczekiwaliśmy respektowania zasad panujących w serwisie aukcyjnym... porażka!!
 
reklama
hehehe, ja etui jedno mam rózowe, a drugie fioletowe;-).

a tak a propos dobierania wszystkiego do siebie. Tez masz hopla na punkcie tego,że np pościel musi pasowac do koloru ścian??? Bo ja tak mam:zawstydzona/y:
oczywiscie ze tak :)
mam zielone sciany i zielona posciel i tylko jeden wyjatek w kolorze fioletu bo dostalam w prezencie od rodzicow na rocznice slubu
no i coz spie pod nia bo jest dobra gatunkowo i ladna ale w oczy razi :)
 
Do góry