reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

aga81 - rzeczywiscie fajne rzeczy ma ta osoba wystawione, te bodziaki sa super co zamowilas, i to prawda z tymi cenami - w sklepach to nieraz jeszcze raz tyle mozna zaplacic...
 
reklama
dziewczyny popatrzylam co tam kupujecie na allegro i jutro tez troche posiedze i pozamawiam, potrzebuje jeszcze pare rzeczy a na tym allegro naprawde duzo taniej mozna kupic:tak::-) a juz nie wspomne ze albo mi mama placi albo bratowa:-p
u mnie jest to samo :-D
mama z siostra siedza i maja akcje : zamawiam...
Ostatio siostra opowiadala, ze 4 razy pod rzad byl u niej ten sam kurier i juz patrzyl na nia jak na wariatke zakupoholiczke :-D:-D:-D
 
śliczne są te ciuszki nie tylko body właśnie siedzę i wybieram - ciekawa jestem tylko jakie one są gatunkowo, choć nazwa firm powinna sugerować jakoś


normalnie nie mogę się zdecydować
 
Ostatnia edycja:
śliczne są te ciuszki nie tylko body właśnie siedzę i wybieram - ciekawa jestem tylko jakie one są gatunkowo, choć nazwa firm powinna sugerować jakoś


normalnie nie mogę się zdecydować

Nata - te linki co Aga puściła możesz brać w ciemno - firmy bardzo dobre i naprawdę ceny też bardzo dobre . Jakbym nie miała tyle ubranek to sama bym coś kupiła:-D Taki siedmiopak w mothercare kosztuje zwykle 65-75zł a tu 36 więc naprawdę się opłaca , to samo pajace też bardzo dobra cena . Cartersa rzeczy tez super firma z USA , reszta to samo .:tak:
 
czesc Dziewczyny:-) wczoraj mialam sie na wielkie zakupy zybtac, ale w koncu nie pojechalismy, tylko po dublinie pochodzilismy. Nic nie znaleslismy, a mialam nadzieje na jakis wozeczek porzadny. Jeden byl nawet fajny, ale az 13kg sama spacerowka, a do tego 3,5 fotelik (stawiany na te spacerowke) no i dziecko, wiec lacznie wyszloby jakies 20 albo i lepiej, wiec ja dziekuje. Zla jestem jak osa. Jak tak dalej pojdzie, to nic nie kupimy i Mlody bedzie na rekach noszony:wściekła/y:
 
reklama
śliczne są te ciuszki nie tylko body właśnie siedzę i wybieram - ciekawa jestem tylko jakie one są gatunkowo, choć nazwa firm powinna sugerować jakoś


normalnie nie mogę się zdecydować

Nata pewnie przyjda niedlugo to powiem. Pajacyki zamowilam mothercare i z doswiadczenia wiem, ze te sa calkiem niezle. Niestety tej firmy Carters nie znam, ale te body nie kosztuja majatku, wiec zaryzykowalam szczegolnie, ze maja naprawde sliczne wzory.
 
Ostatnia edycja:
Do góry