reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

no to ja sie pochwale ze mam juz w domku łóżeczko i materacyk.
łóżeczko z serii Radków - ale mamy takie zwykle bez ozdobek, zaokraglen etc. a materac gryka-kokos.
jutro chyba jedziemy do wroclawia to dokupie sobie reszte rzeczy do spania niuniusi plus lampke nocna i moze komode.

jestem przerazona poki co cenami, ale staram sie walczyc ze soba:-D
 
reklama
jestem przerazona poki co cenami, ale staram sie walczyc ze soba:-D

Wiem coś o tym, właśnie kupiłam wszystkie pierdołki na allegro (ceratki, ręczniki, smoczki, nożyczki do pazurków itp) i zapłaciłam ok600zł:szok: Ale muszę się pochwalić MAM JUŻ WSZYSTKO- tzn tak mi się wydaje a się okaże później. Jedyne co jeszcze nam zostało- przewijak, wanienka i rzeczy z apteki, aha i pampersy oraz proszek do prania. Ale już wiem gdzie to kupić i jakie więc jak tylko znajdziemy chwilkę-pewnie w poniedziałek to pojedziemy to jeszcze dokupić.
Ale się ciesze, teraz tylko czekam na przesyłki :-):-):-)
 
My też dziś po zalupach-aczkolwiek nie tak kompletnych
Byliśmy w Ikei i kupiłam lampkę- taką niebieską gwiazdkę jakieś wiklinowe koszyczki i taką cudaśną maskotkę, która spoczną sobie na wczoraj oto złożonej komodzie. Ponadto szczoteczkę do włosów i grzebyk + nożyczki, oraz pieluchy tetrowe i zamówiłam dwa komplety pościeli na allegro:-)teraz rozglądam się za jakimiś fajnymi kocyczkami. A zakupiłam tyż proszek Lovelli dla niemowlaków i od poniedziałku pranie:-)zostaną jeszcze zakupy dla Pani mamy do szpitala i wanienka oraz kosmetyki dla juniora:-)aaa bym zapomniała jeszcze buciczki nebeske

Zarzekałam się że nie będę mojego synka szufladkować w niebieskie kolory -a większość rzeczy nie tyle ubrania co cała reszta (przewijak, pościel , kocyk itp) są właśnie blekitne:dry:
 
teraz rozglądam się za jakimiś fajnymi kocyczkami. A zakupiłam tyż proszek Lovelli dla niemowlaków i od poniedziałku pranie:-)

Ja zdecydowałam się na takie:
Mięciutki gruby kocyk akrylowy 80x110 3-wzory (877673548) - Aukcje internetowe Allegro wzór3
KOCYK niemowlęcy __ 76x102 __ MIKROFIBRA __PUPIL (883812547) - Aukcje internetowe Allegro kolor różowy
i
MISIOWY KOCYK dwuwarstwowy __76x102__ ŚLICZNY (882140001) - Aukcje internetowe Allegro ten różowo seledynowy

Już zaczynasz prać ja właśnie się cały czas zastanawiam ale chyba poczekam do marca (jeżeli wytrzymam hehe) bo myślę że juz wtedy pracować nie będę to przynajmniej nudzić się nie będę:)
 
Ja zdecydowałam się na takie:
Mięciutki gruby kocyk akrylowy 80x110 3-wzory (877673548) - Aukcje internetowe Allegro wzór3
KOCYK niemowlęcy __ 76x102 __ MIKROFIBRA __PUPIL (883812547) - Aukcje internetowe Allegro kolor różowy
i
MISIOWY KOCYK dwuwarstwowy __76x102__ ŚLICZNY (882140001) - Aukcje internetowe Allegro ten różowo seledynowy

Już zaczynasz prać ja właśnie się cały czas zastanawiam ale chyba poczekam do marca (jeżeli wytrzymam hehe) bo myślę że juz wtedy pracować nie będę to przynajmniej nudzić się nie będę:)

Kinguś, a dostalaś już te kocyki?
jak one gatunkowo wyglądają? zadowolona jestes
bo są prześliczne.:blink:
 
Jeszcze nie bo dziś je dopiero zamówiłam ale ten różowo zielony jest w smyku więc można sobie go obejrzeć , ten akrylowy z misiami jest firmy babyono i też w kilku sklepach już je oglądałam tylko ceną się trochę różniły więc dlatego na allegro zamówiłam, a co do tego różowego z kotkiem to stwierdziłam że nie jest jakoś bardzo drogi a mi się tak spodobał że musiałam go mieć :-D
 
reklama
Kingunia - kocyki są prześliczne.. w ogóle gratuluje superowych zakupów, ja się na razie zebrać nie mogę.. ale jak zacznę to tylko siwy dym:-D:-D (z portfela).. kilka drobiazgów co prawda już posiadam.. ubranka, przewijak ale czas na grubsze zakupy typu łóżeczko.. oj musicie mnie pogonić chyba:-):-)
 
Do góry