reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Długość wanienki 60 cm to tak trochę mało, ale może ja się nie znam, bo w sumie u nas królowałą taka tradycyjna wanienka dla dzieci, którą potem wstawialiśmy do wanny, a po jakimś czasie zniknęła wanienka i została wanna (chyba jak Kuba miał coś koło 9 miesięcy.
 
Justa ja mysle, ze na krotko wystarczy a tania nie jest. Nie powinnam sie wypowiadac, bo sama kupilam podobny i drogi gadzet w postaci kolyski (czyt. bede jej uzywac 3-4 miesiace), ale jakos ta wanienka mnie nie przekonuje.
 
dziewczyny jakby sie ktorejs chcialo zagladnac.. chcialam kupic taka wanienke:
NOWOŚĆ/ KOMODA KĄPIELOWA COSATTO EASI PEASI (869699436) - Aukcje internetowe Allegro
ale jak poczytalam jakie to ma wymiary to mysle sobie ze jakas mala ta wanienka... wogole to cale jakies male jest, czy sie myle?? teraz to juz nie wiem czy mam to kupowac czy nie, najgorzej ze nie ma tego nigdzie u nas i musze przez internet zamawiac i nie moge na zywo ogladnac...

świetna ta komoda, ja niestety nie mam miejsca na takie wynalazki, ale jest śliczna:-) czasami takie zestawy wieja straszna tandeta, a ta jest taka delikatna:-)

no i jak dla mnie tez cena:baffled:
 
ale piękny.... :tak: zakochałam się :zawstydzona/y:
żeby jeszcze tak w totolotka wygrać...
kurcze u nas pracuje tylko mąż i mamy już córeczkę, więc raczej nie skręcimy na ten wózek kasy, ale przyznaje, że jest boski

Jak masz po córci to nie ma co się szarpac na wózek , ja tez nie kupuje choć nie powiem kilka mnie kusi:-D ale za to kupie sobie takie cudo
ŁÓŻECZKO/MUZYKA/ WIBRACJE/nie kołyska KOLCRAFT (871213934) - Aukcje internetowe Allegro
poprzednio miałam mase innych wydatków których teraz nie mam więc :-D



dziewczyny jakby sie ktorejs chcialo zagladnac.. chcialam kupic taka wanienke:
NOWOŚĆ/ KOMODA KĄPIELOWA COSATTO EASI PEASI (869699436) - Aukcje internetowe Allegro
ale jak poczytalam jakie to ma wymiary to mysle sobie ze jakas mala ta wanienka... wogole to cale jakies male jest, czy sie myle?? teraz to juz nie wiem czy mam to kupowac czy nie, najgorzej ze nie ma tego nigdzie u nas i musze przez internet zamawiac i nie moge na zywo ogladnac...

Nie pomoge bo jakoś mnie nigdy nie kusiły te komody i nie mam pojęcia
 
Aniam, pytanie techniczne...

Dzis przegladalam na allegro zestawy xlanderow, i niektore byly z adapterami do gondoli, a niektore byly bez. Byly np tylko z adapterami do fotelika. Czy to sa te same adaptery, i w tamtych zestawach bez ich brakuje, i trzeba dokupic, czy jak nie pisze adapter do gondoli, a jest w zestawie adapter do fotelika tzn ze mam komplet?
 
Aniam, pytanie techniczne...

Dzis przegladalam na allegro zestawy xlanderow, i niektore byly z adapterami do gondoli, a niektore byly bez. Byly np tylko z adapterami do fotelika. Czy to sa te same adaptery, i w tamtych zestawach bez ich brakuje, i trzeba dokupic, czy jak nie pisze adapter do gondoli, a jest w zestawie adapter do fotelika tzn ze mam komplet?

Musisz dopytać ale u mnie nie ma np. adaptera do gondoli zapina się ją poprostu na stelaż , a do fotelika mam idzie adapter a potem fotelik w xlanderze mogą być dwa rodzaje do fotelika do ich fotelika i do maxi cosi . a z gondolką dopytaj ale raczej nie ma zadnego:tak: Jest taki watek " tu zapytaj " w dziale giełda spytaj tam napewno nie jedna laska na forum ma ten wózek
 
o rajt- dopytam, bo teraz to juz sama nie wiem. myslalam ze potrzebne sa tylko do montowania fotelika, a dzis zauwazylam ze sa jeszcze jakies do gondolek :confused:
 
reklama
No wlasnie niby jedna, ale np w tej aukcji masz adaptery do gondoli napisane, ze sa w zestawie
X-LANDER XA 09 GONDOLA+SPACERÓW+EXTRA DODATKI (870791112) - Aukcje internetowe Allegro

a np w tej masz ze adaptery sa do fotelika
X-LANDER XA BLACK+GONDOLA ORANGE+FOTELIK+TORBA!!! (879363420) - Aukcje internetowe Allegro

i wlasnie nie wiem czy to sa te same adaptery?


Bo np tu jest xa z fotelikiem maxi cosi, i on ma inne adaptery znow do fotelika, co jest zrozumiale, bo to inny fotelik i osobne do gondoli:
X-LANDER XA 08+GONDOL+FOTELIK MAXI COSI CITY+FOLIA (877100815) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry