reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Ania wiesz...mysle o tym. Coraz bardziej mnie korci, ale z drugiej strony im blizej porodu tym bardziej sobie mysle, ze skoro tyle wytrzymalam to moze zostac przy niespodziance. Ponoc to niesamowita frajda przy porodzie sie dowiedziec. Jakbym miala czekac 9 miesiecy to dziekuje...ale skoro juz tyle sie wymeczylam i zostaly niecale 3 to moze warto poczekac...hmmmm :confused:
Ubranek na 56 juz i tak mam komplet i wozek kupilam w uniwersalnym kolorze.
 
reklama
Ania wiesz...mysle o tym. Coraz bardziej mnie korci, ale z drugiej strony im blizej porodu tym bardziej sobie mysle, ze skoro tyle wytrzymalam to moze zostac przy niespodziance. Ponoc to niesamowita frajda przy porodzie sie dowiedziec. Jakbym miala czekac 9 miesiecy to dziekuje...ale skoro juz tyle sie wymeczylam i zostaly niecale 3 to moze warto poczekac...hmmmm :confused:
Ubranek na 56 juz i tak mam komplet i wozek kupilam w uniwersalnym kolorze.

Ja bym i tak nie wyrobiła:-D ale ze mnie już taki typ . Choć pewnie to fajne tak nie wiedzieć :tak:
 
Fajnie i nie fajnie. Podczas ciazy na pewno nie fajnie....co ja sie namysle i na zakupach nairytuje, ale podczas porodu.....hehe super
 
:)KWIATUSZKU mój T był ostatnio w komisie Kłapouchy tu u nas w Szczecinie i xlandera mozna kupić w super stanie za550zł. Tylko nie wiem jaki on model widział, ale jak dostane many to tez z ciekawości tam podjedziemy. Bo tam mnóstwo rzeczy podobno mogłabym poszalec jak powiedział a i ciuszki sa i zabawki:)
 
Kochana nic sie nie martw. moja corcia uwielbia lalki, kolor różowy, kosmetyki, ale.......kiedys sobie zażyczyla na gwiazdke samochód:tak:, no i dostała, wiec ma nawet dwa zdalnie sterowane samochody w swojej kolekcji:tak: (nie wspomne jaki tatus był zadowolony z zabawki:-D)
hihi to jak synek od mojego brata - moj chrzesniak, zazyczyl sobie takie 3 lalki syrenki (byl taki komplet od barbie) do kapieli i powiedzial zebym nikomu nie mowila:-D oczywiscie kupilam mu
a co do kolorkow to ja nic i nikogo nie szufladkuje, tak tylko sobie napisalam zeby wprowadzic troche zametu hihi, ja tez mam kupe ciuczkow wlasnie po chlopczyku i sa niebieskie i zielone i brazowe i wogole wszystkie kolory mam, a co do wozkow to moj bedzie ceglasty czerwony i gdyby chlopak mi sie urodzil to tez bym go w nim wozila i nie widze w tym zadnego problemu,
 
Ostatnia edycja:
:)KWIATUSZKU mój T był ostatnio w komisie Kłapouchy tu u nas w Szczecinie i xlandera mozna kupić w super stanie za550zł. Tylko nie wiem jaki on model widział, ale jak dostane many to tez z ciekawości tam podjedziemy. Bo tam mnóstwo rzeczy podobno mogłabym poszalec jak powiedział a i ciuszki sa i zabawki:)

ja raczej zostanę przy moim chicco po córci, ale dobrze wiedzieć, że jest u nas jakiś fajny komis, patrzyłam na necie, że to na kaszubskiej, na pewno tam zajrzę, a Ty jesteś kwietnióweczką frotka?, jakoś Cie nei koajrzę, myślałam ze tu nikogo ze szczecina nei ma

hihi to jak synek od mojego brata - moj chrzesniak, zazyczyl sobie takie 3 lalki syrenki (byl taki komplet od barbie) do kapieli i powiedzial zebym nikomu nie mowila:-D oczywiscie kupilam mu
a co do kolorkow to ja nic i nikogo nie szufladkuje, tak tylko sobie napisalam zeby wprowadzic troche zametu hihi, ja tez mam kupe ciuczkow wlasnie po chlopczyku i sa niebieskie i zielone i brazowe i wogole wszystkie kolory mam, a co do wozkow to moj bedzie ceglasty czerwony i gdyby chlopak mi sie urodzil to tez bym go w nim wozila i nie widze w tym zadnego problemu,

mój syn będzie najprawdopodobniej jezdził czrwonym chiccco po córci
 
Kwiatuszku ja marcóweczka mogę być bo termin niby na 1 kwietnia ale to wiadomo?Zresztą u mnie najprawdopodobniej cc więc do ostatniego dnia nie bedziemy czekac.A forum obserwuje od niedawna i zagladam do mam mających rodzic od lutego do maja:)
 
reklama
dziewczyny jakby sie ktorejs chcialo zagladnac.. chcialam kupic taka wanienke:
NOWOŚĆ/ KOMODA KĄPIELOWA COSATTO EASI PEASI (869699436) - Aukcje internetowe Allegro
ale jak poczytalam jakie to ma wymiary to mysle sobie ze jakas mala ta wanienka... wogole to cale jakies male jest, czy sie myle?? teraz to juz nie wiem czy mam to kupowac czy nie, najgorzej ze nie ma tego nigdzie u nas i musze przez internet zamawiac i nie moge na zywo ogladnac...
 
Do góry