reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

No wlasnie niby jedna, ale np w tej aukcji masz adaptery do gondoli napisane, ze sa w zestawie
X-LANDER XA 09 GONDOLA+SPACERÓW+EXTRA DODATKI (870791112) - Aukcje internetowe Allegro

a np w tej masz ze adaptery sa do fotelika
X-LANDER XA BLACK+GONDOLA ORANGE+FOTELIK+TORBA!!! (879363420) - Aukcje internetowe Allegro

i wlasnie nie wiem czy to sa te same adaptery?


Bo np tu jest xa z fotelikiem maxi cosi, i on ma inne adaptery znow do fotelika, co jest zrozumiale, bo to inny fotelik i osobne do gondoli:
X-LANDER XA 08+GONDOL+FOTELIK MAXI COSI CITY+FOLIA (877100815) - Aukcje internetowe Allegro

Wiesz mi się wydaje że to zalezy jak to sprzedawca potraktuje że gondola ma adaptery i nie kazdy to pisze i tyle . No bo fotelik to pisza bo mozna montowac różne . Napisz do któregoś ze sprzedawców będzie najprościej ale mi się wydaje że ta gondola i adaptery to komplet i tyle bo to jest jedno . A ktoś napisał bo wiesz tyle rzeczy za tą cene:-D:-D ale spytac warto
 
reklama
A ja muszę iść do szpitala. :-( Dziś byłam na wizycie kontrolnej i dał mi skierowanie. Puchną mi strasznie nogi od świąt. Wyniki krwi i moczu mam bardzo dobre. Więc myślałam, że obędzie się bez tego. A tu jednak. Zatrzymała mi się woda w organizmie pewnie i bez kroplówki się nie obędzie.
Już drugi raz idę do szpitala, będąc w ciąży. O pierwszym razie to nawet nie chcę wspominać, bo myślałam, że stracę kruszynkę.
Także dziewczyny jeśli macie jakieś niekorzystne objawy nie bagatelizujcie tego. Od razu do lekarza.
Na jakiś czas mogę zapomnieć o zakupach dla dzidzi. Ale biorę ze sobą lekturę (wszystko o dzieciach, ciąży itp) do szpitala, którą mam już od miesięcy. A jakoś nie mam czasu jej czytać.
Pozdrawiam Was

 
lola81 Ach i wracając do wózków Tako. To był 1 wózek, który wybrałam. Ale później szybko odrzuciłam ten pomysł. Waga wózka mnie przerażała. 22 kg? Jak dla mnie nie do przyjęcia. Na początku jak dziecko nie waży dużo to może to tak nie przeszkadza, ale im jest starsze i większe. Dziękuje NIE. Przemyśl czy chcesz za rok toczyć przed sobą 22 kg wózka + 10 kg dziecko. Czyli ponad 30 kg.
Wybrałam wózek, który waży 16 kg. Co też uważam trochę za dużo. To mój wybór. VIKING GONDOLA+SPACERÓWKA NOWOŚĆ WYSYŁKA 0 ZŁ (869958290) - Aukcje internetowe Allegro
Oglądaliśmy go z mężem u producenta i jesteśmy zachwyceni ceną, kolorystyką, prowadzeniem pojazdu. Po przejażdżce nim zdecydowanie jestem teraz za skrętnymi kołami. Jedyny minus jaki znalazłam, to trochę materacyk wózka jest za cienki. Ale dogadaliśmy się z gościem i jak chcemy to zrobi nam grubszy.

justa24 komodę prześliczną wybrałaś, ale cena faktycznie odstrasza. Też bym nie dała 500zł za nią.

 
A ja upatrzylam sobie takie oto cudenka, musze tylko Ukochanego do Stanow wyslac...

Musical Mobile For Baby – Rainforest Peek-a-Boo Leaves Musical Mobile

DisneyStore.com
No i jeden z tych bouncers. Nie jestem wprawdzie pewna, czy sie na ktorykolwiek skusze, ale... Znalazlam tez ten sam produkt sporo tanszy, wiec kto wie...

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2003&e=demo&pid=39282
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2003&e=demo&pid=47311
Szkoda, ze do tej maty nie moge odnalezc demo, bo ciekawa jestem jaka muzyke tam uzyto.


Wozek tej juz wybralam. Szkoda tylko, ze nie jest to trojkolowka, ale za to wozek jest bardzo dobrej jakosci i tanszy o polowe niz te trojkolowki. No i ma w zestawie fotelik dla noworodka wraz z podstawa do samochodu, a tego brakuje trojkolowka...

Dzis rozmawialam z rodzicielka i podekscytowana babcia narobila zakupow dla Kostki. Ma wsadzic do pudelka i na dniach wyslac... Czekam niecierpliwie, bo pokazywala mi na zdjeciu taki zestaw poscieli do lozeczka, wraz z ochraniaczem na szczebelki i baldachimem. Obawiam sie, ze ten ochraniacz moze byc za maly do wybranego przeze mnie lozeczka, za to wymiary kolderki sa OK, i cala posciel jest taka sliczna, zielonkawa...
 
Ostatnia edycja:
lola81 Ach i wracając do wózków Tako. To był 1 wózek, który wybrałam. Ale później szybko odrzuciłam ten pomysł. Waga wózka mnie przerażała. 22 kg? Jak dla mnie nie do przyjęcia. Na początku jak dziecko nie waży dużo to może to tak nie przeszkadza, ale im jest starsze i większe. Dziękuje NIE. Przemyśl czy chcesz za rok toczyć przed sobą 22 kg wózka + 10 kg dziecko. Czyli ponad 30 kg.
Wybrałam wózek, który waży 16 kg. Co też uważam trochę za dużo. To mój wybór. VIKING GONDOLA+SPACERÓWKA NOWOŚĆ WYSYŁKA 0 ZŁ (869958290) - Aukcje internetowe Allegro
ja mam po młodej chicco i o ile dobrze pamiętam to gondola ze stelażem ważą 11 kg :)
Trio ENJOY FUN_ASIA_CHICCO_ SKLEP_ibdi_lodz (871639740) - Aukcje internetowe Allegro

A ja upatrzylam sobie takie oto cudenka, musze tylko Ukochanego do Stanow wyslac...

Musical Mobile For Baby – Rainforest Peek-a-Boo Leaves Musical Mobile

DisneyStore.com
No i jeden z tych bouncers. Nie jestem wprawdzie pewna, czy sie na ktorykolwiek skusze, ale... Znalazlam tez ten sam produkt sporo tanszy, wiec kto wie...

Think Pink Bouncer - Fisher Price Babygear
Precious Planet Happy Giraffe Bouncer - Fisher Price Babygear
Szkoda, ze do tej maty nie moge odnalezc demo, bo ciekawa jestem jaka muzyke tam uzyto.

daj link do tego wózka jeszcze jak masz :) chętnie zobaczę
jeśli chodzi o karuzelkę to nie będę oryginalna jak powiem, że również mam po Hani, no ale przecież moje dziecię jeszcze dwóch latek nie skończyło, więc można by rzec, że to całkiem nowy nabytek :) he he
też fisherprice z misiami jest urocza, polecam

FISHER PRICE C0108 KARUZELA Z MISIAMI + PROJEKTOR (874813142) - Aukcje internetowe Allegro
 
Nie no! Miśki to u wszystkich wiszą/ wisiały :-D

Chyba niedługo wyślę męża do piwnicy, żeby grzmota wyciągnął i sprawdził, bo może go myszy zjadły i mogę zakupić nowy wózio... ale szanse marne, będzie Driver po Kubie :-( chyba z 15 kilo waży grzmot, ale jak tylko się da, to przesiądziemy się do Maclarena i będzie gitara :-)
 
misie sa slodkie, ale ja chyba skusze sie na ta:
FISHER PRICE N8849 KARUZELA PROJEKTOR BICIE SERCA (874529283) - Aukcje internetowe Allegro

co prawda mam karuzelke od siostry, ale w porownaniu z tymi bajerami jakie ma fisher price to tamta z epoki kamieniolomu jest, bo 1 melodyjka, nakrecana, i co chwile przestaje grac :-D:-D:-D
 
reklama
misie sa slodkie, ale ja chyba skusze sie na ta:
FISHER PRICE N8849 KARUZELA PROJEKTOR BICIE SERCA (874529283) - Aukcje internetowe Allegro

co prawda mam karuzelke od siostry, ale w porownaniu z tymi bajerami jakie ma fisher price to tamta z epoki kamieniolomu jest, bo 1 melodyjka, nakrecana, i co chwile przestaje grac :-D:-D:-D

tez bardzo ladna, patrzylam na nia bo fajnie ze ma te odglosy bicia serca, ale jednak zdecydowalam sie na ta:
TINY LOVE KARUZELA DO LOZECZKA+PILOT+LAMPKA+MUZYKA (873026723) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry