reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

No to ja szaleję :-)
Jak zaszłam w ciążę, to planowaliśmy wszystko jak najtaniej zeby nie przesadzać no a teraz... coż...ciuszki na allegro, bo dzidzia szybko wyroście ale reszta... wstyd się przyznać :-)

Pościel bybrałam taką (kolor kremowy) MY-SWEET-BABY 14-cz.135x100 moskitiera kolor hafty (875705943) - Aukcje internetowe Allegro

Łóżeczko: Łóżeczko RADEK VII TEAK szuflada +materac (875291531) - Aukcje internetowe Allegro (tylko kolor chyba jednak jaśniejszy)

zostało tylko zamówić :tak:

No i oczywiście... Wózek... od wczoraj trwa "walka" z Mężem ze ma być jednak tylko i wyłącznie X-LANDER XA 2010 oczywiście niebieski-"OCEAN" bo coż...się zakochałam i tyle :-D:-D:-D:-D 3majcie kciuki, żeby się udało przeforsować i to :-)
Jestem okropna, ale jak się już na czymś zafiksuję to koniec :-D
 
reklama
justa24 komodę prześliczną wybrałaś, ale cena faktycznie odstrasza. Też bym nie dała 500zł za nią.

Bierzcie pod uwagę że Justa w euro zarabia:-D:-D

A ja upatrzylam sobie takie oto cudenka, musze tylko Ukochanego do Stanow wyslac...

Musical Mobile For Baby – Rainforest Peek-a-Boo Leaves Musical Mobile

...

Karuzelkę będę miała tą samą mata też jest fajna bo kolezanka ma .
Do karuzelki mam tez pościel:
FISHER PRICE RAINFOREST POSCIEL 4 CZESCI SUPER! (877181256) - Aukcje internetowe Allegro
i kocyki .
 
i jesze powiem z raczka na sercu, ze ciesze sie jak nie wiem co ze juz wozek mam w domu, bak jakby przyszlo takiej hipopotamiczce jak ja teraz lazic wybierac i szukac to pewnie bym pierwszy z brzegu wziela, ktory by mi tylko do samochodu wlazl i sprawil ze moja szanowna czym predzej wroci do cieplego i nie snieznego domku:-):-):-):-)

a jutro jade po łóżeczko, hehe ciekawe co kupie:-D:-D:-D:-D
 
No to ja szaleję :-)
Jak zaszłam w ciążę, to planowaliśmy wszystko jak najtaniej zeby nie przesadzać no a teraz... coż...ciuszki na allegro, bo dzidzia szybko wyroście ale reszta... wstyd się przyznać :-)

Pościel bybrałam taką (kolor kremowy) MY-SWEET-BABY 14-cz.135x100 moskitiera kolor hafty (875705943) - Aukcje internetowe Allegro

Łóżeczko: Łóżeczko RADEK VII TEAK szuflada +materac (875291531) - Aukcje internetowe Allegro (tylko kolor chyba jednak jaśniejszy)

Pościel bardzo podobna do mojej, też komplet 14częściowy wybrałam:tak:
A łóżeczko radek VII u nas również wchodziło w grę przy wyborze, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na hippo drewex, bo mi jedna z konsultantek powiedziała, że zamawiała dla synka radek VII i nie miało do końca dobrze otworów wywierconych. Kiedyś tak miałam z regałem sosnowym zamawianym na allegro i wolałam kłopotu uniknąć.
Poza tym radek VII nie na gryzaków zabezpieczających malucha przed jedzeniem drewna.
 
kwiatuszek i jak jestes zadowolona z tego wozka co masz???

jest świetny do podróżowania, składa się jak parasolka i nie trzeba odkręcać kółek, zajmuje mało miejsca w aucie, gondolka jak każda, i ma 82 cm wiec dość długa, dzieciątko długo się mieści, no i fotelik też ok
poza tym wózek jest lekki, gdy trzeba np. wnieść go na kilka schodków to duży plus wózek się sprawdził i będę go miała dla synka,
chciałabym coś nowego bo wiadomo nowe wzory, gadżety, no i mój jest czerwono-szary, ale co tam w czerwonym też może chłopczyk jeździć
 
reklama
Moda na sukces odcinek 10502 (wózków ciąg dalszy:-))

A ja tu żeby się wyładować i zmienić temat -POCIESZCIE MNIE!!!!

Co do zakupów powiem Wam że się wkurzyłam... te wszystkie bluzki i tuniki ciążowe to takie wory!!!! namioty dla ciężarnych!!! już się wkurzam bo mama truje mi d... że mogłabym już z tych moich golfów i bluzek przejść na "piękne ciążowe" ale ja w nich nic pięknego nie widzę:no: dodają z 10 kg bo wiszą jak szmaty!!!! nie przytyłam tyle żeby maskować się w tych łachach -mam ładny brzunio który mi się podoba i nie chcę tego ukrywać!!!
Tunika ciążowa o surowym kroju i wykończeniu - Ubrania ciążowe po pracy - odzież ciążowa - moda ciążowa - ubrania ciążowe - Funmum
NO SAME POWIEDZCIE -TO JEST TUNIKA CIĄŻOWA!!!! DLA KOGO!!!!
Może ja po prostu nie potrafię szukać ale nie przemawiają do mnie takie szmaty zakrywające to co w ciąży najpiękniejsze:no::no::no::no:

h... e... l... p...
 
Do góry