reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Rozmawiacie o kolorach. Zazdroszcze wam :-( Ja do tej pory nie znam plci dziecka, bo zle sie ukladalo i po dzisiajszej wizycie dowiedzialam sie, ze chyba nie bedzie mi dane poznac do konca. Moj lekarz rozchorowal sie na dobre i zostalam przepisana do innego - takiego bez usg w gabinecie.
Jak na razie radze sobie kupujac uniwersalne rzeczy, ale wybor jest naprawde ograniczony. Nie mam kwiatkow i samochodzikow, ale cala kolekcje zwierzatek i wzorkow w pastelowych kolorach. Nie kupuje tez nic wiekszego niz 62...jak bede miala pewnosc to poszaleje :happy2:.
 
Bylam dzisiaj na zakupach :-D w lumpeksie :-D Kupilam cala fure ciuszkow, a zaplacilam tylko... 10zl :szok: myslalam, ze oni maja cene 30zl/kg, a okazalo sie, ze dzisiaj 10zl/kg :-D Wyszlam z zalozenia, ze chce kupic ubranka na pierwszy rok - a przynajmniej takze troche tych wiekszych niz 6 m-cy, zeby juz cos miec jak dziecko podrosnie (z maluchem przy cycu moze byc mi ciezko chodzic po sklepach). Kupilam:

body z krotkim rekawem 56 - 1 szt
kaftanik 56 - 1 szt

sweterek 62 - 1 szt
body z krotkim rekawem 62 - 2 szt

spodnie "jeansowe" 3-6 m-cy - 2 szt
spodnie flanelowe 3-6 m-cy - 1 szt
pajacyk 3-6 m-cy - 1 szt
kaftanik 3-6 m-cy - 1 szt

spodnica "jeansowa" 9-12 m-cy - 1 szt
body bez rekawkow 9-12 m-cy - 1 szt
body z krótkim rekawkiem 9-12 m-cy - 1 szt



Z tych najmniejszych rzeczy brakuje mi jeszcze spioszkow 56 i 62, body z dlugim rekawem 62, kaftanikow 62, pajacykow 62, skarpetek i lapek-niedrapek
:-D
 
Bylam dzisiaj na zakupach :-D w lumpeksie :-D Kupilam cala fure ciuszkow, a zaplacilam tylko... 10zl :szok: myslalam, ze oni maja cene 30zl/kg, a okazalo sie, ze dzisiaj 10zl/kg :-D Wyszlam z zalozenia, ze chce kupic ubranka na pierwszy rok - a przynajmniej takze troche tych wiekszych niz 6 m-cy, zeby juz cos miec jak dziecko podrosnie (z maluchem przy cycu moze byc mi ciezko chodzic po sklepach). Kupilam:

body z krotkim rekawem 56 - 1 szt
kaftanik 56 - 1 szt

sweterek 62 - 1 szt
body z krotkim rekawem 62 - 2 szt

spodnie "jeansowe" 3-6 m-cy - 2 szt
spodnie flanelowe 3-6 m-cy - 1 szt
pajacyk 3-6 m-cy - 1 szt
kaftanik 3-6 m-cy - 1 szt

spodnica "jeansowa" 9-12 m-cy - 1 szt
body bez rekawkow 9-12 m-cy - 1 szt
body z krótkim rekawkiem 9-12 m-cy - 1 szt


Z tych najmniejszych rzeczy brakuje mi jeszcze spioszkow 56 i 62, body z dlugim rekawem 62, kaftanikow 62, pajacykow 62, skarpetek i lapek-niedrapek :-D

Co to za opis co kupiłaś CHCEMY FOTKI , CHCEMY FOTKI:-D:-D
 
reklama
Ja sie denerwuje jak widze na allegro "mega paka dla corki" albo "wyprawka dla slicznego synka"
Uniwersalnych chyba mam juz dosc. Mam ochote na kwiatki lub samoloty hehe. Poczekam...trudno.

Aga ja cię nie podpuszczam ale ja bym się wściekła i poszła gdzieś prywatnie na USG . Sama chciałam iść bo moje dziecie nie chciało współpracować z moją ginką a ta mi robi na kazdej wizycie USG .. a mam akurat za płotem prawie gabinet :tak: ale na szczescie się pokazła moja laska już dwa razy
 
Do góry