reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Ja dzisiaj zrobilam przeglad ciuszkow i oto co mam na poczatek :
- body dlugi rekaw 10 szt
- body krotki rekaw szt 26 :-D
- spioszki 10 szt
- spodenki ( tzw polspiochy ) 5 szt
- pajace 8 szt
- kaftaniki 20 szt
- body na lato ( z krotkimi nogawkami ) 5 szt
- czapeczki 9 szt

ciuszki sa w rozmiarach 56 i 62 i moja kochana mamcia zapewnila mnie ze to jeszcze nie wszystko:-D:-D:-D
 
reklama
Ja dzisiaj zrobilam przeglad ciuszkow i oto co mam na poczatek :
- body dlugi rekaw 10 szt
- body krotki rekaw szt 26 :-D
- spioszki 10 szt
- spodenki ( tzw polspiochy ) 5 szt
- pajace 8 szt
- kaftaniki 20 szt
- body na lato ( z krotkimi nogawkami ) 5 szt
- czapeczki 9 szt

ciuszki sa w rozmiarach 56 i 62 i moja kochana mamcia zapewnila mnie ze to jeszcze nie wszystko:-D:-D:-D

ładnie się tego zebrało:tak::-)
ja mam dopiero 1/3 z tego, ale mam nadzieje że aż tyle to nie trzeba - chociaż jak chodze po sklepach to kusi i cena i wygląd:tak::-):-)

a wózek też mam wybrany:
4w1 wózki ATLANTIC ESPIRO Wózek+ fotelik+6grati (878025069) - Aukcje internetowe Allegro

...ale to jeszcze może ulec zmianie...:-D:-D:-D:-D
 
ja narazie mam sliczna kolyske i kilka ubranek i tyle. Jakos nie moge sie na nic wiecej zdecydowac. Kurcze, bardziej niz wozek dreczy mnie fotelik samochodowy. Jak sie w koncu zdecyduje na jakis fotelik, to do niego bede wozek dobierac tak, zeby dalo sie go na ramie wozka zamontowac. Mam tylko nadzieje, ze przed kwietniem sie wyrobie:zawstydzona/y:

Do większość wózków pasuje fotelik maxi cosi cabrio fix:tak: to kwestia tylko adapterów

hahaha, a Ty pewnie siedzisz jak na szpilkach :-D:-D


A ja dzis znow kupilam buty Malej :no::-D:-D
Ale jak im sie nie oprzec????
Disney Infant Baby Girl Toddler Shoes Trainers 0-6M on eBay (end time 19-Jan-10 15:50:33 GMT)

Które to już :-D

ładnie się tego zebrało:tak::-)
ja mam dopiero 1/3 z tego, ale mam nadzieje że aż tyle to nie trzeba - chociaż jak chodze po sklepach to kusi i cena i wygląd:tak::-):-)

a wózek też mam wybrany:
4w1 wózki ATLANTIC ESPIRO Wózek+ fotelik+6grati (878025069) - Aukcje internetowe Allegro

...ale to jeszcze może ulec zmianie...:-D:-D:-D:-D

Nie chcę Ci zmieniac wyboru ale .. ma go sąsiadka zza płota synek ma 1.5 roku i:
- spacerówka nie rozkłada się na płasko chyba że to zmienili :tak: sprawdz koniecznie .
- materiał kiepski jakościowo
- ze stelaza złazi ta szara farba w kilku miejscach
- jedno z kół przednich się blokuje mimo odblokowania i wózkiem się ciezko jedzie , stelaz nad tym kołem rdzewieje.
Ona się cholernie zawiodła zresztą wózek w necie tez ma kiepski opnie jak czytałysmy .
Dziwi mnie to , bo ta firma robi dośc fajne parasolki wzorowane na wózku quinny zapp a te mają opinie bardzo dobre , sama nad taką myslałam
Magic 3 ESPIRO 6,8 KG _SKLEP LODZ_ W-0zl mulan_pl (869843501) - Aukcje internetowe Allegro
 
Witajcie:-)

Moje misato dzisiaj zasypało, wszędzie jeździ sie 20/h, ale nie przeszkodziło Nam to w zrobieniu pierwszych synusiowych zakupow:tak::-D. Kupilismy dzisiaj:
- łóżeczkoŁÓŻECZKO RADEK VII TEAK +MATERAC+ POŚCIEL (869515556) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
- pościel
- kocyk (grubszy)
- butelka TT
- dwa smoczki uspokajacze TT
- pojemnik na pieluszki
- dla siebie laktator TT
byłam oczywiscie też w tesco:tak: więc jeszcze udalo sie kupic: dwie pary półśpiochów, czapeczke i body. No w końcu też już cos mam:-D:-D:-D:-D:-D
 

Załączniki

  • cat_dog_cream.jpg
    cat_dog_cream.jpg
    42 KB · Wyświetleń: 16
Do większość wózków pasuje fotelik maxi cosi cabrio fix:tak: to kwestia tylko adapterów
wlasnie o tym foteliku coraz czesciej mysle. Tylko kurcze, zastanawiam sie jescze czy z baza, czy bez, a jak z baza o EasyFix czy Familyfix? teoretycznie Family starcza na dluzej, bo i fotelik 9-18kg mozna w nia wpiac, ale jak bedziemy mieli jeszcze 1 dziecia <a narazie taki jest plan> to lapiej byloby miec 2 oddzielne bazy... Poradzicie mi coz moze dziewczyny?
 
wlasnie o tym foteliku coraz czesciej mysle. Tylko kurcze, zastanawiam sie jescze czy z baza, czy bez, a jak z baza o EasyFix czy Familyfix? teoretycznie Family starcza na dluzej, bo i fotelik 9-18kg mozna w nia wpiac, ale jak bedziemy mieli jeszcze 1 dziecia <a narazie taki jest plan> to lapiej byloby miec 2 oddzielne bazy... Poradzicie mi coz moze dziewczyny?

Nie doradze bo nie mam bazy , mój synek jeździł w tym foteliku 7 miechów tylko bo potem kupiłam espiro 0-25 kg a tego maxi cosi bym nie kupiła do 18 kg bo Szymek jest duży i źle mu się siedziało w tym foteliku jakoś miał w ramionkach ciasno dosyć , więc w sumie ja dobrze że bazy nie nabyłam , choć to pewnie fajna rzecz . Fotelik montowałam pasami a jak jechałam sama woziłam go z przodu ( miałam w tym celu odłączoną poduszkę )


Wronka - co za pojemnik na pieluszki ?
Fajne zakupaski :)
 
Piekne te wasze zakupy. Kurcze wszystko jest teraz takie sliczne.

Wronka mamy tego Radka tylko w innym kolorze. To bardzo solidne lozeczko (plus sliczna posciel na tym twoim ;)) Jedyne co uleglo delikatnemu zniszczeniu to barierka. Ze swojej strony moge Ci polecic dokupienie silikonowej nakladki na barierke. Mlody tak ja obgryzal kiedy zabkowal, ze wiory lecialy :-D no i teraz nie wyglada to estetycznie, nie mowiac o tym, ze farba na pewno nie jest lekkostrawna ;)
Aga ja kolor łożeczka tez mam inny niz ten na zdjęciu (kupiłam sosne) bo tylko takie mi pasuje:tak:, apościel mam ta co wkleilam poniżej a nie tą co w łóżeczku jest:-D
Wronka - co za pojemnik na pieluszki ?
Fajne zakupaski :)

aniam, a tekie cuś: Angelcare Pojemnik na pieluchy
 
reklama
Do góry