reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Muszę się tam wybrać :tak::tak:
Wczoraj za Droghedą już zaczynały się schody na drodze ???? :baffled: (jak to brzmi :-D) posypany jeden pas ruchu i wszyscy nie więcej niż 60 km/h a przy wjeździe do Newry było biało . My tez oczywiście mamy tylko letnie -bo tutaj są tylko opony całoroczne :tak:
Plusem pogody jest to ,że wszędzie jest pusto i można spokojnie zrobić zakupy a nie tak jak było w sławetny dzień strajku , kiedy wszyscy zamiast strajkować pojechali do północnej na zakupy i korki liczyły po kilkanaście kilometrów :-D:-D
 
reklama
oczywiście
BARDZO GRUBE-SUPER PUSZYSTE KOCE AKRYLOWE 80x110 (867769299) - Aukcje internetowe Allegro

jest super (oczywiście w kolorze niebieskim)

a ponad to dzisiaj zamówiliśmy wózeczek dla naszego dzidziula. Zdecydowaliśmy się na wózek Mikado na stelażu Boston ze skrętnymi pompowanymi kołami a góra czyli gondolka i spacerówka Milano - odbieramy go w przyszły wtorek:-):-):-)

udusić Cię babo :-D:-D pisałam ,że leniwa jestem link do wózka dawaj :tak::tak:
 
no niestety z wozkami jest klopot.. jesli sie chce nowy - nie taki z wystawki sklepowej, testowany przez wszystkich napalonych rodziców, którzy czesto gesto na tych własnie sklepowych wózkach uczą sie co wolno a czego nie z takim bablowym pojazdem; no i oczywiscie w wybranym kolorze- to koniec stycznia jest chyba ostatnim dzwonkiem na zamowienie wózka. my chcielismy nowy, taki ktory nie stal w zakurzonym i wilgotnym sklepie i czekalismy 6 tygodni, a to wcale nie jest wozek mega drogi.
no ale moze tez w duzych miastach jest troszke inaczej:-)
u nas tez tak jest, nawet w duzych miastach bo akurat kolo duzego mieszkam, i musze na moj wozek czekac 12 tygodni.... no ale juz zamowiony, a zreszta uwazam ze akurat teraz jest dobry czas zeby wybrac cos porzadnego a nie potem na szybkiego kupowac

a teraz się pochwalę ----wózek ----kupiony-----:tak::tak::tak:
dokładnie ten , na tej promocji
Quinny Buzz 3 Wheeler - Storm 2009 model : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop
moja kolezanka z polski go ma, akurat teraz jak bylam to mnie odwiedzila i maly nie pasuje juz do tej spacerowki a jeszcze nie ma roku:szok: miala ta spacerowe rozlozona i maly lezak i nogi mu wystawaly, wogole to na nozki sie nie rozciagalo chyba...albo tylko tak krotko, ale tak poza tym to mowila ze bardzo zadowolona z niego byla i fajny jest z design podoba mi sie tez
 
o sorki aga002 dopiero teraz doczytalam ze do tego wozka jakies drugie siedzonko jest, bo to normalne jest rzeczywiscie za male, a to co innego, to szukaj gondolki i super wozio masz:tak:
 
już podrzucam
Mikado - Tomiko - artykuły dla dzieci i niemowląt, wózki dziecięce, foteliki samochodowe, zabawki, hurtownia

to jest góra milano ( kolor M6) ale na innym stelażu niż na zdjęciu ma 4 duże koła pompowane - przednie skrętne bardzo dobrze się prowadzi
ladny :tak::tak::tak:





We mnie ostatnio Fisher Price ma wiernego klienta. Zdecydowalam sie znow na:
5000 SPRZEDANYCH LEZACZEK FISHER PRICE L0539 + BON (867246914) - Aukcje internetowe Allegro
jak dla mnie jeden z najlepszych lezaczkow, bo jest az do 18kg, i starsze dziecko moze miec z tego fotelik,

oraz na taki nocniczek:
FISHER PRICE MUZYCZNY NOCNIK dla KSIEZNICZKI P4323 (867246821) - Aukcje internetowe Allegro
ktory poczatkowo mialam za nabajerowany gadzet, ale potem doczytalam i widze, ze mozna z tego zrobic potem fajna podstawke dla dziecka (ktora i tak bym kupila), oraz nakladke na normalna dorosla toalete (ktora tez bym kupila), wiec zaplace raz i bede miala 3 zakupy z glowy.
 
Mamuski, czy ja bym mogla prosic o jakas liste aptekowych lekow, ktore przydaja sie dla dziecka? Z koncem stycznia rodzinka z PL bedzie posylac mi paczke z PL z rzeczami zgromadzonymi na moje polecenie, i chcialabym by podeslali mi tutaj jakies medykamenty.
Cos poza kremem bepanthen co jest potrzebne?
Na kolki, jakies inne dolegliwosci, co ma sie w apteczce i stosuje bez koniecznosci wizyty u lekarza?
Kolezanka na pewno poleca Aphtin. Co jeszcze?
 
reklama
Do góry