reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
No jeszcze ciut ciut i będę mogła zamknąć temat prezenty pod choinkę :tak:
Dla A. mam hantle i piżamę (sam chciał :-p) a dla J. wymyśliłam książkę o czołgach ;-) i 2 gry...Jedna już zamówiona i czekam na przesyłkę a drugiej nie umiem nigdzie dostać... ostatnia szansa to Empik i zamówienie...może się uda.

Elvie a nie będą się bały po zamknięciu tego??
 
aniez - doczytałam, że u Was też domkowo będzie - fajnie.Pod choinkę wymyśliłam dzieciarni fotele obrotowe z ikei:IKEA PS LÖMSK Fotel obrotowy, czerwony, pomarańczowy - czerwony/pomarańczowy - IKEALena dostanie czerwony a Maciek niebieski.Będą się zamykać w tym, kręcić i wreszcie huśtawkę fisher price będę mogła sprzedać, bo póki co właśnie o bujak z tej huśtawki się kłócą najczęściej.
Jakieś takie to klaustrofobiczno-kiczowate dla mnie. No, ale to moje zdanie :-)
 
heheheh u mnie nie ma Ikei...więc moje nie sprawdzą. Jednak na zdjęciach nie wyglądają za ciekawie te fotele, jakieś takie twarde mi się wydają heheh, no ale najlepszymi testerami są dzieci, więc jak im wygodnie... Ja tylko bałabym się,że to strasznie dużo miejsca zajmuje. Choć elvie pewnie będzie miała gdzie upchać w razie co :-)
 
Wronia to mamy takie same odczucia ;-)

Siostrze udało się zamówić grę w Empiku!!! Jutro najdalej w piątek odbiór :-D Teraz niech to przyjdzie i będzie bomba :-)
 
reklama
Do góry