reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Dziewczyny może te fotele nie wyglądają jak z bajki, ale są zajefajne i ubóstwiane przez dzieci. No i po użytkowaniu można je w świetnej cenie sprzedać - wczoraj na allegro jeden poszedł za 120zł, a jak je wezmę na firmę to już zupełnie grosze zapłacę. Poza tym długo się rozglądałam za jakimiś fajnymi fotelami i jeden nawet rok temu kupiłam - do bani jest, więc go teraz wystawiam na sprzedaż. Te z ikei zawsze są oblegane, w wielu miejscach je widziałam i się sprawdzają, więc z pewnością dzieciaki będą szczęśliwe.

aniez - no to teraz będziecie mieć jeszcze jeden argument by na kawę wpadać;-)

Agnieszka - nikt ich na siłę tam zamykał nie będzie, poza tym ta zasłonka nawet na maxa zamknięta daje światło, więc ciemno tam nie jest i nawet Maciek chętnie się chowa.

marta - u nas w klubie maluszka jest jeszcze takie gniazdo huśtawką zwane, mogą w nim osoby do 70kg siedzieć i kilka dzieci w wieku naszych spokojnie się mieści. Jak wyprowadzkę Maćkowi do pokoju obok zrobię to je kupię i u Leny zamontuję. Będzie szał. Polecam:
SVÄVA Huśtawka - IKEA
 
Korzystaliśmy z tego w Reholandii, fajna rzecz ale nie mam miejsca żeby to powiesić tzn powiesic jeszcze i tak ale na hustanie miejsca już brak, szkoda bo Ola lubi na tym leżeć i się bujać
 
Elvie prawde mowi. Fotel jest bombowy. Tez bym Kostce kupila, ale juz nie mam za bardzo gdzie go wstawic :confused: A hustawki Konstancja sie boi. To znaczy usiadzie i posiedzi, ale hustania nie lubi, no chyba ze delikatnie.
 
Jaka klaustrofobia w tym właśnie o to biega, że można się zamknąć i kręcić :p
Elvie nie kuś, bo przyjedziemy, a że moja stonka posiada talenta rozliczne, to zaraz zaprezentują jaką zabawę z fotelem w roli głównej :p
 
Fotele są super , a do środka jak to w ikea bywa można dokupić specjalne poduszki :tak:
A dzieciaki kochają się kręcić . Moje montują bujawke w drzwiach , Szymek kręci Olkę w miejscu i puszcza , a potem jest zamianka :-D:-D może i ja jeden kupię do Olki pokoju . Ew coś takiego do sufitu , bo tam miejsca na bujanie będzie dużo . trzeba pomyśleć .
 
Fajny fotel, huśtawka, czemu nie, jak ktoś mam miejsce na takie rzeczy.
Takie jakieś siedzisko marzyło mi się na balkonie swego czasu.

Przyszedł Tomek :-D Wielkość ciuchci mnie zaskoczyła :-D, szkoda, że nie widziałyście mojej miny. Faktycznie można wziąć wszędzie Tomka, nawet do kieszeni, jak sama nazwa mówi :-D
Barbie syrena podejrzewam, że będzie hitem za ten świecący ogon.

I Aluśka dostanie jeszcze jedną Barbie, z racji, że szwagierka się rozchorowała przelała mi pieniądze i miałam sama wybrać prezent dla Alicji, a że w Kauflandzie jakaś promocja 25% taniej na zabawki i w liście Alicja wspomniała również o lalce, to będzie wróżka, ze skrzydełkami i fioletowymi włosami. A co trzeba być tolerancyjnym :-D
Leona można oszukać jeszcze z prezentami i już nic więcej mu nie dokupuję, pieniążki od szwagierki wkładam do skarbonki. :-)
 
Jaka klaustrofobia w tym właśnie o to biega, że można się zamknąć i kręcić :pElvie nie kuś, bo przyjedziemy, a że moja stonka posiada talenta rozliczne, to zaraz zaprezentują jaką zabawę z fotelem w roli głównej :p
ja mam klaustrofobię, więc tak jakoś mi ten fotel się skojarzył...hehehe. W sumie byłby by dobry dla mnie jako "karny jeżyk" hehehe
 
reklama
Wronka- pewnie tak :-) Ja mam to samo z karuzelą (każdą), normalnie mój żołądek się buntuje, jak o takiej "atrakcji" pomyślę, zaś dzieci karuzele wszelakie uwielbiają... niepojęte, ale prawdziwe.
 
Do góry