reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Zielona- tu masz rację, Kuba jest mistrzem od nadawania nowych funkcji starym zabawkom :p najlepiej bawią się zdekompletowanym torem HotWeelsa :p ja nawet nie wiedziałam, że on ma takie możliwości :p więc może i wymyśli, jak ruszyć szybciej sprzęt budowlany :p
 
reklama
U nas sortery się super sprawdzają
w jednym dziewczyny trzymają kredki, pędzle i itp., w drugim mają gumki i spinki do włosów i swoją biżuterię:cool2: no i Kuba ma jeden na swoje szpargały
w tamtym roku były właśnie w biedzie fajne z hot wheels niebieskie i różowe z barbie, w tym roku dorwałam tylko zielony ale Ola przerobiła go i tak na dziewczyński bo obkleiła naklejkami z monster high
 
Ja mam Furbiego jeszcze po L i nasze dzieciaki sa jeszcze za male aby swiadomie sie nim bawic... H go bardzo lubi ale nie bardzo umie z nim pracowac, nie rozumie go, wiec tylko go karmi i stale komendy wydaje... Nie wiem jakie sa te sprzedawane teraz, ale nasz mowi tylko po angielsku, wiec to dodatkowa trudnosc... Ale porownujac go do innych interaktywnych zabawek, to jest to fajna sprawa, tylko jeszcze chwilke - jak dla naszych dzieci...
 
Chomik jest porażką , ale za taką kasę jak ty dokładnie go kupiłam . Uważaj żeby nie trzymała go koło głowy bo można sobie włosy w niego wkręcić . U nas jeden szybko się zepsuł , a tor kurz zbiera pod Szymka łóżkiem . Jak to dzieciaki wsio z reklamy :-D:-D Ale ja tam lego kocham i w pełni popieram wybór W :-D:-DOlka też już ma jeden zestaw , ale na razie dość mały :tak: Dla mnie to lego 100 razy lepsze niż np. lalka barbie :tak:
Zgadzam się. Chomik to porażka totalna, u Nas też wylądował gdzieś na dnie pudła, a tor leży pod łóżkiem i się kurzy.aniam...ja też sto razy wolę lego niż 50 lalkę barbie, także cieszę się z wyborów Werci :-). Borys też już się określił, chce lego duplo, najlepiej z "Tomkiem" (jakoś mnie to nie dziwi:-), albo samoloty. Ostatnio widział samoloty i cały czas teraz o nich mówi:-), do tego upodobał sobie taki kuferek z samolotami właśnie. Także myślenie mam z głowy, teraz tylko kupić :-)
 
reklama
Do góry