reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Mamusia- tylko, że Kuba z 128 już wyskoczył, my teraz szukamy polaru i ewentualnie bezrękawnika w rozsądnej cenie na 134 :-)
Ale dzięki za pamięć :-)
 
Zaopatrzyłam się dziś w kurtkę/płaszcz na zimę. Zobaczyłam tydzień temu w orsay-u i tak mi się spodobał ,że przez tydzien o nim myslalam heheheh. U mnie to norma jak coś mi się spodoba to koniec:-), no ale przynajmniej nie będę już marzła zimą :-). Jeszcze tylko komin i czapke musze sobie kupić i jak się opatule to tylko oczy będzie widać hehehe.
 
aniez chyba mi się nie uda pochwalić :-), bynajmniej nie teraz hehehe, bo nie ma na stronie orsaya tego płaszcza. Także może jak już zimno się zrobi to kiedyś jakąs fotkę zrobię:-)
 
My dziś trochę zaszaleliśmy na zakupach z rabatami. W dwóch sklepach były nawet promocje na dzień nauczyciela- tego jeszcze nie grali;-) W top secret do końca tygodnia -30% na wszystko, a w grey wolf- -50% na drugi produkt. Sukienki z grey wolfa uwielbiam i polecam. Chciałam wam wrzucić link, ale nie ma ich na stronie, jedna jest w takim delikatnie sportowym stylu, a druga etniczna.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry