reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

U nas Maciek goni Lenę i ma już 23, a Lencia drobinka 24.

Potrzebuję jakieś zabezpieczenie na fotel kierowcy i pasażera, żeby mi dzieciaki nie brudziły i nie skopały tak jak w audi. Macie na to jakiś pomysł? Są jakieś maty zabezpieczające? Gdzie to kupić?
 
reklama
Agnieszka decatlon chyba odpadnie, bo w zeszłym roku zimowe miała 24, więc teraz 25, może 26. Kurcze te fioletowe pasowały by do kombinezonu.
Tak jak pisałam deichmann też odpada, nic nie ma, chyba że coś jeszcze wypuszczą na zimę.
Bartki mają fantastyczny wybór, raz Alicja miała i były świetne. Tylko cenowo trochę drogie.
U nas odpada opcja jeden po drugim, ze względu na jej problem ze stópkami. Pod koniec października dowiem się czy jeszcze wkładki będzie musiała nosić.
 
Zainspirowalyscie mnie do szukania butow zimowych dla mlodej. Tutaj sa koszmarnie drogie, wiec pomyslalam, ze napisze do Bartka z pytaniem czy wysylaja do Kanady i ile ta impreza kosztuje. Zmierzylam uprzednio stopke mojego malenstwa. SZOK, 18,2cm, znaczy 30 musialabym kupic :szok::szok::szok::szok::szok:
 
zielona - no to Kostka zaszalała:szok: A Ty jaki rozmiar masz?

aniam - ja do lidla nie jeżdżę, a te ochraniacze potrzebuję szybko, bo mi auta szkoda. Dzisiaj buty Lenie zdjęłam, bo i tak grube skarpety miała, a znając jej talent to zaraz fotel byłby skopany:baffled:
 
reklama
aniam - byłam na mieście i kurcze zapomniałam podjechać po te ochraniacze, gapa ze mnie:zawstydzona/y:

Za to w mohito wybrałam 2 pary eleganckich spodni, 2 żakiety, 1 bluzkę. Pomierzyłam, metki obfociłam, teraz tylko u koleżanki zamówienie za pół ceny muszę złożyć;-) No i pieczątkę z nowym adresem wyrobiłam wreszcie.
 
Do góry