reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
fajne kozaczki, a ta klamra jak dla mnie równiez dodaje uroku , nie sa takie zwyczajne wlaśnie..
jutro ja sie pochwalę jaie botki se trzasnęłam w szale zakupów, doslownie 3 min mi zajęło by sie na nie zdecydowac, zobaczyłam....przymierzyłam... i juz było po wszystkim.:)00
 
A oto mój nabytek :)

vkqh.jpg
 

Załączniki

  • vkqh.jpg
    vkqh.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 26
Filonka odważna jesteś . Nie dość że szpila , to z czerwonym i do tego sznurowana . :tak:
Ja bym nie założyła , z racji tego że ja bym się w tych butach zabiła :-D:-D:-D
 
reklama
filonka - ja tez ze szpilek zrezygnowałam, chociaż umiem w nich chodzić. Przy dzieciakach jednak nie noszę. No i jak bym się w takich butach na spacer po wiosce wybrała to zrobiłabym nie małą atrakcję zapewne i wróciła bez fleków:-D
 
Do góry