reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

dagsila... po pierwsze kota powinnaś lepiej zaprezentować , a jak znam koty to uwielbiają spać w wózkach dla dzieci :tak::tak:
po drugie ...zrobiłas to specjalnie i każde zdjęcie jest pod innym kątem przez co nie wiem czy odwrócić laptopa czy głowę ( przypominam , że nie śpię od 7 godz)
:cool2::cool2::cool2:

mój siersciuch jest wyeksponowany na moim proflu w albumie:-)

a te zdjecia to w ramach gimnastyki poustawiane:-D:-D:-D ja odkad am laps jest ok, bo jak bralam sie za przestawianie kompa stacjonarnego lub latalam wkolo stolika co by ostrosc złapac, to dopiero dziwnie wygladalo:-D:-D:-D
 
reklama
oglądałam sobie przed chwilą pościelki do łóżeczka i kołyski na allegro patrze i oczom nie wierzę:szok::szok::szok::szok: do sprzedania jest patchwork i poduszka z pierza :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D od razu pomyślałam że Katik wystawiła swój prezent na aukcje a swoją drogą Katik widać że nie tylko twoja teściowa uraczyła swoją synową tak gustownym zestawem :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
a i zapomniałam się wam pochwalić że zamówiłam dla mojego M niespodziankę dodatek do prezentu świątecznego malutkie body z napisem córeczka tatusia na poniedziałek bodziak ma być gotowy więc jak odbiorę to wkleję fotkę jak wyszło moje arcydzieło :-)
 
Dziewczyny, skoro o zakupach mowa, to najpoważniejszy spędza mi sen z powiek.. no może nie dosłownie, ale naprawdę można dostać kręćka - chodzi o wózek - chyba nie ma idealnego, a może jest a ja o tym nie wiem? :-) jak jest duża gondola to nie jest lekki, jak ma coś tam to nie ma czego innego. Macie już swoje typy? Sugestie? Podzielcie się doświadczeniami, na co najbardziej zwracać uwagę, żeby się długo cieszyć z zakupu i przede wszystkim, żeby maluszkowi było wygodnie.. oboje z mężem dużo podróżujemy.
Co do innych rzeczy - łóżeczko, ubranka takie wybory to sama przyjemność.. wózek - czarna magia..
Pozdrowionka i czekam na wiadomości.
 
Dziewczyny, skoro o zakupach mowa, to najpoważniejszy spędza mi sen z powiek.. no może nie dosłownie, ale naprawdę można dostać kręćka - chodzi o wózek - chyba nie ma idealnego, a może jest a ja o tym nie wiem? :-) jak jest duża gondola to nie jest lekki, jak ma coś tam to nie ma czego innego. Macie już swoje typy? Sugestie? Podzielcie się doświadczeniami, na co najbardziej zwracać uwagę, żeby się długo cieszyć z zakupu i przede wszystkim, żeby maluszkowi było wygodnie.. oboje z mężem dużo podróżujemy.
Co do innych rzeczy - łóżeczko, ubranka takie wybory to sama przyjemność.. wózek - czarna magia..
Pozdrowionka i czekam na wiadomości.

Przeczytaj ten watek od poczatku pisałam i nie tylko ja o wózkach wiele razy , myślę ze sporo informacji znajdziesz a nie chcę powielac tego samego :tak:
 
oglądałam sobie przed chwilą pościelki do łóżeczka i kołyski na allegro patrze i oczom nie wierzę:szok::szok::szok::szok: do sprzedania jest patchwork i poduszka z pierza :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D od razu pomyślałam że Katik wystawiła swój prezent na aukcje a swoją drogą Katik widać że nie tylko twoja teściowa uraczyła swoją synową tak gustownym zestawem :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
no nie wierze, ze jeszcze ktos dostal take wypasione prezento :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Katik - a ja to myslę że twojej tesciowej poleciła to jakaś koleżanka na zasadzie że ona kupiła komuś i tak się ten ktoś ucieszył ( no przeciez na pokaz musiał ):-D
 
oglądałam sobie przed chwilą pościelki do łóżeczka i kołyski na allegro patrze i oczom nie wierzę:szok::szok::szok::szok: do sprzedania jest patchwork i poduszka z pierza :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D od razu pomyślałam że Katik wystawiła swój prezent na aukcje a swoją drogą Katik widać że nie tylko twoja teściowa uraczyła swoją synową tak gustownym zestawem :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
hahaahaha:-D:-D:-D:-D:-D:-Ddobre

Przeczytaj ten watek od poczatku pisałam i nie tylko ja o wózkach wiele razy , myślę ze sporo informacji znajdziesz a nie chcę powielac tego samego :tak:
dokladnie tak, martyna33 poczytaj od poczatku, tam duzo napisane jest na ten temat i nawet pare sporow bylo hihi
 
dziewczyny jutro jade do polski, i oczywiscie szykuje sie na duze zakupy tam hihi napewno kupie od pinokio cala serie dla dziewczynki, jakie sa jeszcze dobre polskie firmy? co warto jeszcze w polsce kupic? mowilyscie tantum rosa? co to jest i na co?
 
reklama
dziewczyny jutro jade do polski, i oczywiscie szykuje sie na duze zakupy tam hihi napewno kupie od pinokio cala serie dla dziewczynki, jakie sa jeszcze dobre polskie firmy? co warto jeszcze w polsce kupic? mowilyscie tantum rosa? co to jest i na co?


Justa- Tantum Rosa kupisz w aptece
To jest taki płyn , który przyda się po porodzie do podmywania, podobno szybciej goi się rana i nie podrażnia, ale najlepiej sobie poczytaj ;-)

http://www.tantumrosa.pl/infe-co.html
 
Do góry