reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Kupiłam na moje obolałe plecy kojec Kojec Motherhood - poduszka dla kobiet w ciąży | Motherhood.pl

Jest boski, polecam Wam - śpię z nim, oglądam tv, pracuje na kompie.
Mąż tylko narzeka że jest nas już w łózku czworo - ja, on, córeczka i mój wielki przyjaciel w kształcie litery C, który zajmuje pół łóżka :-D

No ale pomaga na bolące plecy:tak:

chyba będę musiała sobie coś podobnego sprawić , bo plecy bolą mnie coraz częściej i coraz mocniej.Jedno co mnie przeraża to jego wielkość :szok:
 
reklama
Kupiłam łóżeczko:
Karuzela gratis Łóżeczko DREWEX Hippo.op.bok+m (838373150) - Aukcje internetowe Allegro
Zamierzamy szafę i komodę z tej serii dokupić z następnej premii;-)

Do łóżeczka dokupiłam pościel:
13ele.pościel HAFTY z moskitierą 90x120 MILPOL (839937029) - Aukcje internetowe Allegro
i z tej samej serii pościel do łóżeczka, zapasowe prześcieradła, kocyk polarowy, zasłonki, rogal do karmienia, antybakteryjny ochraniacz na materac i jeszcze trochę drobiazgów;-)

Teraz tylko czekam na przesyłkę:happy:

Prześliczne te pościele!!!! :-D:-D:-D Też się powoli rozglądam za tym...tylko te ceny...:sorry: co mi się podoba to cena masakra :eek:
A łóżeczko tez super :-)
 
Ale juz szalejecie z zakupami:-D...fajnie macie. Ja sie przymierzam dopiero po nowym Roku, ale wtedy "hulaj dusza, piekła nie ma":-D:-D:-D:-D:-D
 
aniam - dzieki wielkie za te linki, no swietne sa te karuzele, mi tez najbardzije sie ta pierwsza podoba i raczej ja kupie, ale jeszcze sie troche zastanowie bo ta druga tez w sumie fajna...:-)

Kupiłam na moje obolałe plecy kojec Kojec Motherhood - poduszka dla kobiet w ciąży | Motherhood.pl

Jest boski, polecam Wam - śpię z nim, oglądam tv, pracuje na kompie.
Mąż tylko narzeka że jest nas już w łózku czworo - ja, on, córeczka i mój wielki przyjaciel w kształcie litery C, który zajmuje pół łóżka :-D

No ale pomaga na bolące plecy:tak:
ja mam taki kojec, pisalam juz wczesniej, no super sprawa, jest duzy ale poreczny, bardzo przydatny, i dziewczyny zwaracajcie uwage zeby te kulki w srodku byly jak najmniejsze, bo ponoc im mniejsze tym lepszy...lepiej sie uklada. i lepiej wydac troche wiecej i kupic porzadny...
 
Kupiłam na moje obolałe plecy kojec Kojec Motherhood - poduszka dla kobiet w ciąży | Motherhood.pl

Jest boski, polecam Wam - śpię z nim, oglądam tv, pracuje na kompie.
Mąż tylko narzeka że jest nas już w łózku czworo - ja, on, córeczka i mój wielki przyjaciel w kształcie litery C, który zajmuje pół łóżka :-D

No ale pomaga na bolące plecy:tak:
O, taka poducha to coś dla mnie!!:-) coraz częściej nie mogę zasnąć, wiercę się, szukając hmmm optymalnej pozycji :-)i czasem niestety wstaję totalnie niewyspana.. ba.. mój mąż też niestety.. rzecz zatem godna uwagi. Dzięki!:-)
 
Poducha super, oj przydałaby się taka. póki co wystarcza kołdra między nogami, ale coraz ciężej się ułożyć.
Jutro może dowiem kto tam buszuje w brzusiu i będę wiedziała czy odświeżać kartony z piwnicy czy od nowa szaleć na zakupach (zresztą co by nie było to odrobiny szaleństwa na pewno sobie nie odmówię)
 
Coraz częściej śni mi się pokoik małego....wkurza mnie , że póki co z Antosiowego pokoju zrobioną mamy przechowywalnio-suszarnie.
Ta kołyska i łóżeczko co tam stoją wzbudzają we mnie wyobraźnie....już wiem jak będzie wyglądał. Gdybym miała siły sama chwyciłabym za wałek i pomalowała go i urządziła...ale zdaje sobie sprawę że to jeszcze trochę za wcześnie:zawstydzona/y:
pozostaje mi codzienne przekładanie zgromadzonych już ubranek z uśm iechem na buzi
Wczoraj poszalałam- kupiłam Antosiowi wypasione skarpetki ,mega bajeranckie jeansy, spodnie moro bojówki i takie exxtra bluzeczki i slodziutkie rampersiki z napisem kocham mamę i tatę....
U mnie na rynku jest taka babeczka co ma tony tych rzeczy -gdyby nie to że było zimno na maxa stałabym tam chyba z godzine i przebierała w tych cudeńkach. Rzeczy są używane , ale wogóle nie zniszczone...a że sztuka to zaledwie 5 zł można poszaleć....
a i dla siebie zakupiłam bardzo ładny sweterek z HM MAMA jeszcze z metką -za bagatela 15 zł....Kobitka miała 3 worki ciuchow ciążowych...:szok:
 
poki co wklejam foty spacerówki, bo tak złozony wozek mi maz zostawil, a jeszcze nie umiem zmianiac:-) prosze o nie zwracanie uwagi na moj osobisty bajzel - długimi godzinami dzien w dzien nad nim pracuje:-D
p1030555i.jpg
 
reklama
Do góry