reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

WOW Kici zakupy pierwsza klasa u nas w biurowcu na parterze otworzyli sklepik z rajstopami itp i ciężko mi obok niego obojętnie przejść takie piękne są rajstopki dla maluszków ;)

aniam co to są te klocki z BP?? wklej jakiś link do tych klocków ;-)
 
reklama
Dziękowac Moja Drogie Panie- bardzo ładnie dziękować :D)))) to teraz my czegos poszukamy i pewnie niedługo dokonamy wyboru- jeszcze raz dzieki za fotelki :)
 
aniam co to są te klocki z BP?? wklej jakiś link do tych klocków ;-)

Aniam chodziło o to, że z BP wzięła z punktów Duplo do kompletu do tych co już miała :-)

Moje dziewczyny mają chyba z 3 kompletów uzbieraną cała farmę zwierzątek. Do tego książeczka Duplo o owieczce Oli z tymi samymi zwierzątkami i radocha dla obu :-D
 
mamusia - he he to może raczej ja tak dziwnie napisałam że wziełam z BP a nie dopisałam że z punktów he he .

Kici gdzie ta hurtownia moze kiedyś się przekjadę , choć ja dla Szymka to kupuje piod spodnie takie ala kalesony z HM jakoś wole bardziej niż rajstopy no ale on już starszy , ale może Ole bym kiedyś obkupiła

Miała któraś dla starszaka buty z reserved ?
BYłam dziś i całkiem ładne takie półbuto trampki za 69 zeta były . cena kusząca i ładnie wykonane może mu kupie na wiosne jutro muszę iść z nim .
Koleżanka mi nagrała sklap z butami i poszłam oblukac ale wlazłam buchnęło w progu chińskim klejem ( tak jak nie raz na bazarkach pachnie przy butach od wiatnamczyków ) i wylazłam .
W ambrze butów pełno ale dla chłopca ani jednej pary - bo tam te z syreny fajne czasem mają .
 
Mamuski... bo ja mam maly problem.
Temat bucikow byl juz walkowany, i szczerze powiem, ze ja nadal jestem jak ciemna masa. Z tego co sie zorientowalam, to pierwsze buciki dla maluchow polecalyscie takie wyzsze, i pelne z tylu, by pietka ladnie siedziala, czy ja to tam nazwac. I ok, dotad czaje.
Ale...
Jak patrze na butki tutaj,to jest podzial na takie:
butki do raczkowania
20340848_A_p.jpg

20343032_A_p.jpg

butki dla dzieci stajacych, ale jeszcze niekoniecznie drepczacych
20338787_A_p.jpg

20340672_A_p.jpg

i butki na pierwsze kroki
20341918_A_p.jpg

20340667_A_p.jpg

20340668_A_p.jpg

20341211_A_p.jpg


No i tak powiem szczerze, ze rozkminiam od jakiegos czasu temat, i nie wiem, czy te buty z grupy ostatnich naprawde nadaja sie jako pierwsze buty??????
 
mamusia - he he to może raczej ja tak dziwnie napisałam że wziełam z BP a nie dopisałam że z punktów he he .

Kici gdzie ta hurtownia moze kiedyś się przekjadę , choć ja dla Szymka to kupuje piod spodnie takie ala kalesony z HM jakoś wole bardziej niż rajstopy no ale on już starszy , ale może Ole bym kiedyś obkupiła

Miała któraś dla starszaka buty z reserved ?
BYłam dziś i całkiem ładne takie półbuto trampki za 69 zeta były . cena kusząca i ładnie wykonane może mu kupie na wiosne jutro muszę iść z nim .
Koleżanka mi nagrała sklap z butami i poszłam oblukac ale wlazłam buchnęło w progu chińskim klejem ( tak jak nie raz na bazarkach pachnie przy butach od wiatnamczyków ) i wylazłam .
W ambrze butów pełno ale dla chłopca ani jednej pary - bo tam te z syreny fajne czasem mają .
w Warszawie jest kilka hurtowni rajstop, a ta moja jest na konstruktorskiej 7 :-) to na moktowie niedaleko zajezdni przy woroniczej.
 
Katik widsze że to clarks a te buty znam , sama mam takie balerinki dla małej ( kupiłam na lumpie ale nowe z metką w pudełku ) i jak najbardziej sie nadają . Oczywiście taki but ciężek dopasować niż taki sznurowany czy zakryty na rzep ale jeśli będą się dobrze trzymały na nóżce to jak najbardziej . zapętki mają sztywne i zginają się jak trzeba , środeczki są ze skóry . ładnie są wykonane
No i patrz żeby miały jednak szeroki czubek bo te lakierowane np wydaje mi się że mają zwężany.
 
reklama
No wlasnie takich wyzszych szukam, jak z Twojego linku Justa, i kurde tutaj znalezc nie moge
Cos mi nie pasza te buty co pokazywalam, bo one takie juz powycinane, i takie jak dla mnie-dla starszakow
a nie dla malucha, ktory powinien miec ta nozke w pelnym butku

Musze jeszcze inne firmy tez posprawdzac.
 
Do góry