reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

A ja nic nie kupuje :/ zbieramy na fotelik samochodowy na urodziny bo czas najwyższy :/
Wiem że było to wieki temu (i żeby nie było,że nie mysle do przodu, pozapisywałam sobie strony waszych wybranych fotelików ale "zostały przeniesione do archiwum allegro") dlatego jakby to nie był big problem- plisss- powklejajcie mi linki waszych fotelików i komentarz, czy maluchy są zadowolone?- ślicznie proszę!!! :)

Ella my mamy taki: Nowy 2011 Fotelik Recaro Young Sport 2.0 (9-36kg.) (1478329697) - Aukcje internetowe Allegro i nasz Q jest z niego bardzo zadowolony. świetnie się w nim czuje. montaż prosty, fotelik stabilny i oczywiście jest wysoko w rankongach bezpieczeństwa.
 
reklama
nam sprzedawca w hurtowni baaaaaaaaardzo zachwalal Romera, ja chyba zdecyduje sie na Maxi Cosi priori, pan tez mial o nim bardzo dobre zdanie. czekam na zwrot ze skarbowki i kupimy Olce, a na roczek dostanie spacerowke parasolke:)
 
Ostatnia edycja:
Witam, będziemy kupować fotelik samochodowy dla naszego maluszka i nie możemy się zdecydować który fotelik wybrać. Chcielibyśmy coś w kategorii 15-36kg, zna któraś z Was jakąś porównywarkę produktów, czy ranking bezpieczeństwa z uwzględnieniem marek? Z góry dziękuję.
 
Buciki- eh... pierwsze dostanie, bo przecież w kwietniu- maju w sandałkach nie będzie popylał :-) ale po Kubie będzie stety- niestety nosił (o ile wstrzeli się w rozmiar), bo poszłabym z torbami. Za rada Anim kupię nowe wkładki.

Dawajcie tu więcej rowerków, bo to jedyny typ zabawki, którego nie mamy po Kubie... jakos nie wpadliśmy na to coby mu w swoim czasie kupić rower... teraz ma taki 'dorosły' ale jeszcze z kijkiem jeździ :-D
 
reklama
Do góry