reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

ja, katik, kwiatek mamy maxi cosi proprifix, i chyba wszystkie dzieci zadowolone, choc moja niunia troche w nim pojezdzila ale wrocilam jeszcze do tego nosidelka maxi cosi - bo ona sie w niego spoko jeszcze miesci... i ladnie tam zasypia i moge go wkliknac do wozka bez budzenia malej jak gdzies jedziemy...
 
reklama
Ella my mamy taki: Nowy 2011 Fotelik Recaro Young Sport 2.0 (9-36kg.) (1478329697) - Aukcje internetowe Allegro i nasz Q jest z niego bardzo zadowolony. świetnie się w nim czuje. montaż prosty, fotelik stabilny i oczywiście jest wysoko w rankongach bezpieczeństwa.

Ja tez go mam ale dla szymka bardzo fajny

Buciki- eh... pierwsze dostanie, bo przecież w kwietniu- maju w sandałkach nie będzie popylał :-) ale po Kubie będzie stety- niestety nosił (o ile wstrzeli się w rozmiar), bo poszłabym z torbami. Za rada Anim kupię nowe wkładki.

Dawajcie tu więcej rowerków, bo to jedyny typ zabawki, którego nie mamy po Kubie... jakos nie wpadliśmy na to coby mu w swoim czasie kupić rower... teraz ma taki 'dorosły' ale jeszcze z kijkiem jeździ :-D

na jesieni ( późnej) szymek dostał buty za ponad 100zeta sporo większe mi sie wydawały wkładam mu wczoraj i co za małe:wściekła/y: w sobotę musze kupić mu buty na wiosnę , już nosi bo jak jade autem i wiem że nie będę łaziła to kozaków mu nie zakładam .
Mała narazie się nie wbije bo ona ma bardzo małe nogi a szymka pierwsze buty to było 22 Ola się topi w 18 .
Udało mi sie za to kupić taniutko sandałki na allegro kupie mu jeszcze jakieś skórkowe na codzień i lato przepykane:-D
NOWE SANDAŁY NIKE SANTIAM TD 27 REWELACJA (1487011583) - Aukcje internetowe Allegro
 
Chicco Fotelik samochodowy Key-1 X-plus 2011 PL (1502051133) - Aukcje internetowe Allegro a my mamy taki tylko zielony :-), ale to pewnie jakis nieodpowiedni ;-P i czyms tam pewnie szkodzi :-D :-D :-D

To czy fotrelik czymś szkodzi to można sobie na stronach z testami sperawdzić .
Chicco ma tylko jeden marny fotelik , taki większy z regulowana wysokościa pasów było o tym w uwadze na TVN pasy się wyrywały przy wypadku a firma stwierdziła że fotelik ma testy i homologacje i że generalnie mają to w d. i będą go sprzedawać . a reszta jest w czołówce testów zwykle .
Także to zdanie było zbędne:no:
 
Nie ma wiecej rowerkowych propozycji??? :-(

Aniam- Ty mi nawet nie mow o polbutach... K. jeszcze wchodzi w takie poznojesienne, kupione w listopadzie, ale tylko dlatego, ze wtedy byly zdecydowanie za duze, teraz sa OK. Ale w zeszlych latach, to mi sie zdarzaly 2 rozmiary w sezonie :-( Jakis koszmar!
 
rodzina i przyjaciele bombardują mnie telefonami z pytaniem "co Julce kupić na urodziny" - jakiś koszmar - sama nie wiem co dziecku kupic (mam typ - rowerek), a tu jeszcze wymyślać prezenty od reszty "świata"
 
Nie ma wiecej rowerkowych propozycji??? :-(

Aniam- Ty mi nawet nie mow o polbutach... K. jeszcze wchodzi w takie poznojesienne, kupione w listopadzie, ale tylko dlatego, ze wtedy byly zdecydowanie za duze, teraz sa OK. Ale w zeszlych latach, to mi sie zdarzaly 2 rozmiary w sezonie :-( Jakis koszmar!

te szymka tez były sporo za duże bo kupiłam je późni zaraz łaził w kozakach to specjalnie tak wzięłam myśląc że wiosnę przepęka w nich a tu d..... buty na szczęście są sportowe białe z czerwoną wstawką także Oli zostaną , wkładkę mają wyciaganą kupie nową i będzie lazić
U mnie to samo 4-6 par rocznie , butów nie licząc kapci , kupując nawet srednio po 100 ( co się w sumie rzadko zdarza to już 600zł mamy ) a gdzie kurtki i cała reszta
 
rodzina i przyjaciele bombardują mnie telefonami z pytaniem "co Julce kupić na urodziny" - jakiś koszmar - sama nie wiem co dziecku kupic (mam typ - rowerek), a tu jeszcze wymyślać prezenty od reszty "świata"

Może klocki? popatrz wybierz jakieś ( jednej firmy ) np lego duplo niech kazdy kupi nawet jakiś mały zestaw to się nazbiera , za chwilkę będą jak znalazł :)
My tak skompletowaliśmy już wielkie pudło ja kupiłam jeden zestaw samych klocków z BP wziełam jakiś samochodzik do nich , od chrzestnego dostał , potem jeszcze od kogoś jedne i ma teraz wielkie pudło :) Tylko lepiej własnie jedne bo potem wszystko do siebie pasuje i mozna ew coś dokupić . Moja już się bawi wysypując i wrzucając do pudełek
 
reklama
dziewczyny koło pracy mam hurtownie rajstop (czyt. rajstop, skarpet, majtek, pidżamek)
no i poszłam tam za namową koleżanki z pracy - matki dwójki dzieci...
Matko!! wydałam ponad 200pln :szok: z czego dla Q prawie 130pln :eek:
no ale moim zdaniem ceny mają bardzo fajne. Poniżej fotki i ceny :-)
1 - skarpetki WOLA z ABS 7,11zł
2 - skarpetki RIS ze skórzanymi podeszwami rozm 80-86 12,01zł
3 - skarpetki RIS ze skórzanymi podeszwami rozm 22-23 13,60zł
4 - rajtki Gatta Babe Cottonline gładkie rozm 80-86 10,90zł
5 - rajtki WOLA Kids gładkie 92-98 14,20zł
6 - rajtki Gatta wzorzyste 80-86 11,89zł
7 - rajtki WOLA wzorzyste 80-86 11,89zł
8 - rajtki WOLA wzorzyste 92-98 16,30
9 - rajtki Gatta cienkie kolorowe 92-98 16,30zł
10 - rajtki Gatta cienkie kolorowe 80-86 11,89zł

20110311057_1.JPG20110311058_1.JPG

oczywiście muszę dodać, że dla dziewczyn tam wybór znacznie większy.
buciki te skórkowe to naprawdę mieli duży wybór dla dziewczynek... w ogóle ile fajoskich rajstopek dla dziewczynek!! i to takich super cieniutkich do spódniczek, sukieneczek... heh...

a no i jak można zauważyć im większe rzeczy tym ceny wyższe. przeraża mnie to, że mój Q nosi obecnie rozmiar 86 a rozmiar 92 to niby 2lata+ :eek: nie kupiłam żadnych skarpetek (poza tymi z ABS-ami, bo mamy pół szuflady skarpet, ale wybór też nieziemski - zwłaszcza dla dziewczynek). Jakby któraś chciała, żeby jej coś kupić to nie ma sprawy. mogę podejść kupić i wysłać później. ale w takiej hurtowni to opłaca się iść samemu i zrobić duuuuże zakupy z zapasem :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry