reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

nata - super zakupy, a co do tulipankow to przybij piatke - tez uwielbiam, orchidee i tulipany to moje kwiaty, najbardziej lubie biale...
 
reklama
haha moj M zajrzal mi przez ramie i mowi: cos tam chodzi ci po monitorze, muszka mala albo co - wez to zabij - a to u aniam na suwaczku chodzi haha
 
nata w takim razie napisz mi jak mozesz gdzie ten sklep jest:)

Katik-doszly dzis do mnie ciuszki od Ciebie. sa boskie, najbardziej Oli do gustu przypadla spodniczka:) super w niej wyglada:)
jakbys jeszcze miala jakies rzeczy kiedys do sprzedaniapo Polci to pamietaj o nas:)
 
Katik-doszly dzis do mnie ciuszki od Ciebie. sa boskie, najbardziej Oli do gustu przypadla spodniczka:) super w niej wyglada:)
jakbys jeszcze miala jakies rzeczy kiedys do sprzedaniapo Polci to pamietaj o nas:)
ciesze sie bardzo, ze sie podoba!
Dam znac za jakis czas. Teraz posylalam kolezance caly wor, i tez zadowolona ogromnie :-)



Aniam, wychodzi na to, ze Twoj postmen na rowerku sie opitala :-) Do Marty juz doszlo, do Ciebie jeszcze nie dojechal ;-)
 
nata w takim razie napisz mi jak mozesz gdzie ten sklep jest:)

Katik-doszly dzis do mnie ciuszki od Ciebie. sa boskie, najbardziej Oli do gustu przypadla spodniczka:) super w niej wyglada:)
jakbys jeszcze miala jakies rzeczy kiedys do sprzedaniapo Polci to pamietaj o nas:)

Marta koło reala - ale musisz się śpieszyć bo koniec likwidacji 15 marca, a juz półki nie uginają się od towaru
 
nata super zakupy!! ale zazdroszczę tych okazji :-D

a my kupiliśmy Qbkowi jeździk... kupiliśmy o taki:
jeznowy.jpg
 
śletne te rowerki - cena nie zachwyca, ale też się zastanawiamy - tym bardziej, że on rośnie z dzieckiem , wieć jak się nie rozleci to będzie na jakieś dwa trzy lata/
Chcemy Julce na roczek kupić, na wiosne będzie jak znalazł na spacery :)
 
A ja nic nie kupuje :/ zbieramy na fotelik samochodowy na urodziny bo czas najwyższy :/
Wiem że było to wieki temu (i żeby nie było,że nie mysle do przodu, pozapisywałam sobie strony waszych wybranych fotelików ale "zostały przeniesione do archiwum allegro") dlatego jakby to nie był big problem- plisss- powklejajcie mi linki waszych fotelików i komentarz, czy maluchy są zadowolone?- ślicznie proszę!!! :)
 
reklama
A ja nic nie kupuje :/ zbieramy na fotelik samochodowy na urodziny bo czas najwyższy :/
Wiem że było to wieki temu (i żeby nie było,że nie mysle do przodu, pozapisywałam sobie strony waszych wybranych fotelików ale "zostały przeniesione do archiwum allegro") dlatego jakby to nie był big problem- plisss- powklejajcie mi linki waszych fotelików i komentarz, czy maluchy są zadowolone?- ślicznie proszę!!! :)

Natalka ma taki:
NOWOŚĆ 2011 ROMER KING PLUS Promocja ****ADAC W-wa (1489887378) - Aukcje internetowe Allegro

Co do zadowolenia to jest ono polowiczne. Jak jechalismy na basen to bylo super, rozgladala sie na wszystkie strony. Natomiast jak wracalismy z basenu to zwykle w tym pierwszym foteliku spala, a tutaj chyba za duzo wrazen bylo i ze zmeczenia troche marudzila.
 
Do góry