reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Aga dokładnie! Ja też kupiłam te 19-20 ma je ciut za duże ale juz w nich biega bo świetnie sie nogi trzymają! rewelka jak dla mnie :tak:
jak tam mowicie, to jutro tez Sebkowi je zapodam i zobaczymy czy nie pogubi:)

a Twoje dziecie małe ? Bo kolezanka kupiła dla roczniaka i długo w nim nie pojeździ bo będzie głowa wystawała , fajny fotelik ale dla małych dzieci , do 18 kg to żadne dziecko w nim nie dojeździ raczej .
Sebastian raczej wielkoludem nie jest. narazie jeszcze spokojnie sie w nosidelku miesci (jesli nie ma kombinezonu zimowego oczywiscie) wiec mamy jeszcze kilka tygodni (a moze i miesiecy) na ostateczna decyzje, ale ja chce kupic taki tylem do kierunku jazdy a nie ma ich neistety za wiele.
 
reklama

Kici, ja bym nie kupila dla Poli. To bardzo niezdrowe dla bioder jest, dziecko podskakuje, z wieksza sila uderza o podloge, i nogi maja duze obciazenia. Zarowno kostki, kolana jak i biodra sa narazone.
Ale to moja opinia, po problemach z bioderkami Poli, i wizytach u oprtopedy, jego radach i sugestiach jestem na tym punkcie wyczulona.
 
kici- my mamy cos takiego, kilka razy w tym skakał, ale teraz za bardzo nie chce szybko sie denerwuje, juz woli jak ja w tym go bujam,

zielona - przyszedl mi ten basen, jest wszystko oki i wazy mniej niz 10 kg.
 
dziewczyny trochę poszalałam - u nas w Olsztynie właśnie trwa likwidacja sklepu kidde - i tak kupiła dla Julki
- cztery czapeczki każda za 7zł (wcześniej od 40 do 60zł)
- bluzeczkę disney za 7zł (wcześniej 33zł)
- tuniczkę za 7zł (wcześniej 23zł)
- rybaczki za 7zł (wcześniej 34zł)

a teraz najlepsze kozaczki na następny sezon za 39,90 (wcześniej 204zł)
sandałki na lato za 29,90 (wcześniej 154zł)

zapłaciłam za wszystko 110zł a mogłam dużo, dużo więcej

lubię takie zakupy
 
reklama
jak tam mowicie, to jutro tez Sebkowi je zapodam i zobaczymy czy nie pogubi:)


Sebastian raczej wielkoludem nie jest. narazie jeszcze spokojnie sie w nosidelku miesci (jesli nie ma kombinezonu zimowego oczywiscie) wiec mamy jeszcze kilka tygodni (a moze i miesiecy) na ostateczna decyzje, ale ja chce kupic taki tylem do kierunku jazdy a nie ma ich neistety za wiele.

jest troszkę takich fotelików



fajne te buciki, aczkolwiek uzywanych na pewno nie kupie, bo moim zdaniem można dziecku zniszczyc nozkę. Kazdy człowiek inaczej buty rozchadza, że tak powiem. dlatego uzywany bucik dopasowany jest do dziecka ktore go uzywalo. Zaraz poszukam aukcji podobnych butków :).

musze tylko ogarnąć jaki rozmiar nosi moje dziecko :)

ja też nie kupuje używek chciałam Ci tylko pokazać o jakie buty mi chodzi :)
 
Do góry