reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
nie wiem czy u Was też ale u mnie w tesco kaszka bobovita po ponad 4 zeta a mleko bebiko 10 z kawałkiem, inne mleka też taniej.
 
Ostatnia edycja:
Gdzie można kupić buciki dla dziecka hmmm? Takie porządne, wyprofilowane, a nie badziewie na płaskiej podeszwie?? Nie wiecie czasem??

Jak chcesz drogie to w centrach handlowych ecco , geox itp , jak tańsze szukaj małych sklepów z Polskimi butami , patrzy czy mają atest zdrowa stopa :) wtedy kupisz taniej .
 
Jak chcesz drogie to w centrach handlowych ecco , geox itp , jak tańsze szukaj małych sklepów z Polskimi butami , patrzy czy mają atest zdrowa stopa :) wtedy kupisz taniej .

oooo, dzieki

pytam, bo przekopałam pólki w tesco i sklepach z ciuchami dla maluchów i nic ;/...same płaskie, a wiekszośc na chrzciny ;/.
W tesco to nawet największe maluszkowe trampki są na Aasia na styk, także problem z tym mam, a chciałąm mu kupić tez jakieś kapuszki, bo pókico śmiga po domu w takich skarpetach ze skórzanym spodem
 
oooo, dzieki

pytam, bo przekopałam pólki w tesco i sklepach z ciuchami dla maluchów i nic ;/...same płaskie, a wiekszośc na chrzciny ;/.
W tesco to nawet największe maluszkowe trampki są na Aasia na styk, także problem z tym mam, a chciałąm mu kupić tez jakieś kapuszki, bo pókico śmiga po domu w takich skarpetach ze skórzanym spodem

Kapcie polecam tego typu
BEFADO warszawa kapcie dla chłopca 22 (1488449687) - Aukcje internetowe Allegro
dobrze trzymają nóżkę i sa wygodne , szymek w takich gania od zawsze miałam już paru firm kosztują od 15 do 30zł , jak mają zabudowane czubki to i na dwór się nadają jak jest ciepło.
 
Kapcie polecam tego typu
BEFADO warszawa kapcie dla chłopca 22 (1488449687) - Aukcje internetowe Allegro
dobrze trzymają nóżkę i sa wygodne , szymek w takich gania od zawsze miałam już paru firm kosztują od 15 do 30zł , jak mają zabudowane czubki to i na dwór się nadają jak jest ciepło.

fajne te buciki, aczkolwiek uzywanych na pewno nie kupie, bo moim zdaniem można dziecku zniszczyc nozkę. Kazdy człowiek inaczej buty rozchadza, że tak powiem. dlatego uzywany bucik dopasowany jest do dziecka ktore go uzywalo. Zaraz poszukam aukcji podobnych butków :).

musze tylko ogarnąć jaki rozmiar nosi moje dziecko :)
 
sospetosa ja kupilam malej buciki emel , poszukalam na allegro gdzie u mnie w miscie sa takie i znalazlam jeden malutki butik i duzy wybor mieli. Wiec polecam szukac w malych sklepikach
 
Laski, ja mam dwie pary butów, które dostałam od znajomej Niemki na początku ciąży. Są firmy geox i sa bardzo porządne, ale chłopięce. Niemcy mają fioła na punkcie butów, więc badziewia by mi nie kupiła. Rozmiar 21 i 22. Jak któraś zainteresowana to proszę pisać, chętnie odsprzedam. Jedne są za kostkę a drugie takie adidasowate;-)
Jutro mogę zdjęcia zrobić i wrzucić.



EDIT: M. mówi, że te jasne adidasy błękitne na rzepy są dla Lenki ok, one są 21 i geox

Te drugie są sznurowane, granatowe ze wstawkami bardzo drobnymi w kolorze pomarańczowym, rozmiar 22, za kostke, firma ROHDE, niemieckie. Te chętnie odsprzedam!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry