reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

tez kupilismy te skarpetki, po 14,99, tak? tylko ze najmniejsze jakie byly to 17/18 a to jeszcze za duze na Sebkowa noge wiec narazie do szuflady poszly. ubranka tez maja przecenione, kupilismy fajna kurtke na wiosne dla mlodego:)

Nic nie szkodzi ze sa za duze. Natalka dostala od chrzestnej rozmiar 19-20 i nosi :-) Potwierdzam ze sa fajne i nie zlaza z nozek tak jak skarpetki.
 
reklama
Aga dokładnie! Ja też kupiłam te 19-20 ma je ciut za duże ale juz w nich biega bo świetnie sie nogi trzymają! rewelka jak dla mnie :tak:
 
tez kupilismy te skarpetki, po 14,99, tak? tylko ze najmniejsze jakie byly to 17/18 a to jeszcze za duze na Sebkowa noge wiec narazie do szuflady poszly. ubranka tez maja przecenione, kupilismy fajna kurtke na wiosne dla mlodego:)

ja w koncu sie za szukanie fotelika porzadnie wzielam i juz wiec co kupimy, tylko jeszcze nie wiem kiedy:p kupimy taki:BeSafe iZi Combi X3 ISOfix - Foteliki samochodowe tyłem (RWF) i przodem do kierunku jazdy, ISOfix

a Twoje dziecie małe ? Bo kolezanka kupiła dla roczniaka i długo w nim nie pojeździ bo będzie głowa wystawała , fajny fotelik ale dla małych dzieci , do 18 kg to żadne dziecko w nim nie dojeździ raczej .
 
Dziewczyny mam wybrać rowerek trójkołowy na roczek. Doradźcie jaki, może macie jakieś linki.
Wczoraj byłam w lumpku. Kupiłam małej 3 pajacyki oraz zabawki za 8zł. Jak ja lubię takie zdobycze. NIKON 087.jpgNIKON 088.jpg
 
reklama
Do góry