reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

katik ja chetnie ten kombinezon bym dla Olki wziela, ale mam nadzieje ze to juz koniec zimy:)

moja siostra ma bzika na punkcie wzorkow w panterke wiec Olka w takich strojach paraduje dosc czesto:)
 
reklama
Katik napewno poczekaj do jesieni z opychaniem tego , teraz już ludzie nie szukają takich rzeczy i zejdzie za grosze

Basen pierwszy bo ten drugi to kupa wody i zabawy i nie do pompowanie tak na chwilke .
 
dziewczyny muszę wymienić telefon
wczoraj w salonie polecili mi
Nokia N8
htc Desire Z

może któraś z Was ma i powie coś więcej albo poleci coś innego
 
mój kolega poleca HTC bo to Android.
nokie seria N jest hmm... trzeba ją naprawdę lubić :-)

no i Nata mebelki super!!

dziewczyny, wiem, że już tutaj gadałyście milion razy o wózkach... wczoraj musieliśmy w końcu kupić parasolkę... kupiliśmy Espiro Metro powiedzcie, że dobrze wybrałam :eek: bo wydaliśmy na to 455zł więc chce wiedzieć, że nie wyrzuciłam tego w błoto... a zostaliśmy postawieni pod ścianą bez wózka... więc musieliśmy kupić... a ten Pani ze sklepu w którym kupujemy cały sprzęt dla małego naprawdę zachwalała - lekka, zwrotna, porządne kółka, długi podnóżek... itd itp
 
Kici jak dla mnie rewelacja ta spacerówka-parasolka :tak:
Nie dość że rozkłada się na płask to i rączki można regulować i okrycie na nóżki... super serio!
Ja mam parasolkę ale jej wadą jest to że nie można jej praktycznie w ogóle oparcia rozłozyć...maksymalny odchył to 5-8 cm... no ale ja na to nie patrzylam kupując parasolkę dla 2letniego wtedy J. a teraz to by mi się przydało... ale trudno mam co mam i kombinowac nie bedę...

 
my testowaliśmy w Gadńsku Espiro Magic 4
i byłam zachwycona, super się prowadzi, lekki - no może po złożeniu nie jest super mały bo skłąda się nie jak tradycyjna parasolka a w pół
 
u nas spacerowka parasolka bedzie prezentem na roczek dla Olki. musze ja kupic bo jak bedzie cieplo to do Olsztyna bedziemy jezdzic pociagiem. dla mnie tez wozek musi spelnic dwa podstawowe warunki-rozkladac sie do pozycji lezacej i byc baaaaardzo lekki. moze mozecie cos polecic lekkiego?
 
u nas spacerowka parasolka bedzie prezentem na roczek dla Olki. musze ja kupic bo jak bedzie cieplo to do Olsztyna bedziemy jezdzic pociagiem. dla mnie tez wozek musi spelnic dwa podstawowe warunki-rozkladac sie do pozycji lezacej i byc baaaaardzo lekki. moze mozecie cos polecic lekkiego?

marta to ta parasolka co ja kupiłam waży 7kg i rozkłada się na płasko... do tego własnie ma długą podstawkę pod nogi i dziecko jak śpi to mu nogi nie dyndają...

Aga dzięki!! tego mi trzeba było... no właśnie wiem ile ma zalet, ale może to tylko tak pięknie wyglada w opisie... no i faktycznie w zestawie pokrowiec na nogi... no i te super skrętne kółka idealne zwłaszcza na trudne warunki.

Nata my mamy samochód trzydrzwiowy i to Espiro wchodzi do bagażnika bez składania tylnej kanapy.
 
Zakupiląm wczoraj dla M. skarpetki ze skórzaną podeszwą... są suuuper i świetnie trzymają sie na nóżce :-D w realu była promocja.
Do tego w realu promocja na pampki, mleka bebilon i na tuzin innych rzeczy
a dzisiaj dla siebie kupiłam lakier do paznokci z rimela ;-) żel pod prysznic z Palmolive thermal spa, biustonosz z estiqua i szczęśliwam jak ... :-D
 
reklama
Zakupiląm wczoraj dla M. skarpetki ze skórzaną podeszwą... są suuuper i świetnie trzymają sie na nóżce :-D w realu była promocja.
Do tego w realu promocja na pampki, mleka bebilon i na tuzin innych rzeczy
tez kupilismy te skarpetki, po 14,99, tak? tylko ze najmniejsze jakie byly to 17/18 a to jeszcze za duze na Sebkowa noge wiec narazie do szuflady poszly. ubranka tez maja przecenione, kupilismy fajna kurtke na wiosne dla mlodego:)

ja w koncu sie za szukanie fotelika porzadnie wzielam i juz wiec co kupimy, tylko jeszcze nie wiem kiedy:p kupimy taki:BeSafe iZi Combi X3 ISOfix - Foteliki samochodowe tyłem (RWF) i przodem do kierunku jazdy, ISOfix
 
Do góry