reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

oj sama malowałam - cały weekend stałam z pędzelkiem i farbą :) ale efekt jest fajny - teraz jak już są meble to domaluje jeszcze kilka na szafie będzie stał kot i jeszcze jakiegoś misia pod oknem. Tylko muszę znaleźć chwilkę wolnego
 
reklama
Ostatnia edycja:
Czy ktoras moze mi doradzic, za ile w PL mozna opchnac cosik takiego? Noszone jeden sezon, po Polince.
51SDZiloKAL._SX315_.jpg


EDIT
a moze ktoras reflektuje, dla kolejnych potomkow :-D
 
Ostatnia edycja:
Filonka- ja wybrałabym jakąś mniejszą wersję, skoro ma to by basen dla roczniaka :-) Nie wiem, czy akurat tę, którą pokazałaś, bo jakos do mnie the prysznic i ślizgawka nie przemawiają (nie wiem, czy to bezpieczne, no i zuzycie wody wzrasta hehehe) :-) ale na pewno nie drugi.
 
Ostatnia edycja:
Filonka- ja wybrałabym jakąś mniejszą wersję, skoro ma to by basen dla roczniaka :-) Nie wiem, czy akurat tę, którą pokazałaś, bo jakos do mnie the prysznic i ślizgawka nie przemawiają (nie wiem, czy to bezpieczne, no i zuzycie wody wzrasta hehehe) :-) ale na pewno nie drugi.

no mysle ze wybiore pierwsz opcje. wlasnie zastanawiam sie na czym polega ten prysznic. ale mysle ze jak sie podlaczy szlauch to ta woda jest z prysznica a jak nie to nie, bede dzwonic i pytac.a co do bezpiecz to zaden basen nie jest bezpieczny. zawsze musi ktos przy dziecku byc by se krzywdy nie zrobiło.

własnie dzwonilam i ta fontanna jak woidac na obrazku jest odlaczana. jesli nie jest wlaczona pompa z woda to nie dziala. zostaje tylko basen. a 60 cm wysokosci basenu to jedna z najmniejszych opcji basenu przeznaczonego wlasnie dl malych dzieci
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry