reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Fajne te wasze pomysły na prezenty... co do jeździków to mamy taki i jestem szczególnie zadowolona z wysuwanej rączki:tak:
1377090392.jpg

ja w końcu wymyśliłam, że siostrzeńcowi zamówię tabliczkę z imieniem pasującą do pokoju... dla Justki fontanna z piłek, a dla Joli zestaw puzzli...

Aniam, nieźle zaszalałaś...
Isabela, masz może gdzieś link do jej aukcji, bo nie mogę znaleźć?
 
Aniam mam prośbę, zamieszczałaś link do takiego domku, mogę prosić jeszcze raz. przyznaje:zawstydzona/y: nie chce mi się wstecz wertować, bo w ogóle nie pamiętam kiedy to było
 
Aniam zakupy udane. Ta czarna welurowa prześliczna.
To teraz moje zdobycze


Kurtka wiosenna z 8zł na 4zł, jest pomazana na rękawie z tyłu długopisem, myślę, że zejdzie bez problemu. Bolerko słabo wyszło, ale będzie do sukni na roczek. Bluza za 2 zł, bolerko 6zł
Letnia tunnika za 1zł
 

Załączniki

  • DSC02344.jpg
    DSC02344.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 27
  • DSC02343.jpg
    DSC02343.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC02346.jpg
    DSC02346.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 25
Maonka super zakupy :) człowiek to się z takich za grosze bardziej cieszy niż w nowych.

Anna - ja już domek mam w domu fajowy jest :)
 
No to laski zaszalałyście. Pewnie, że takie zakupy za grosze, wyszukane cieszą bardziej. U mnie lumpka przy domu likwidują, mają napisane że ubranka dziecięce od 2zł, od tygodnia tam idę i dojść nie mogę. Zapytam od razu ile za dzierżawę płacili - może na biuro lokal wynajmę:-D
 
a ja na allegro kupiłam dwie pary bucików dla Q na przyszłość... dodam, że buciki są nowe. jedna para jest ze skóry naturalnej i wylicytowałam je za 6,50 :-D a drugie buciki (pewnie będą na przyszły rok) wnętrze skóra naturalna część cholewki też skóra naturalna za 11pln a to fotki bucików:
1464233376

1462404991


Ten sprzedawca ma duży wybór bucików dla dziewczynek.
 
reklama
wow. niezłe zakupki i za jaką kaske :)

a ja bedac na zakupach zobaczyłam zwyszki cen praktycznie na wszystko co dzieciowe jedzonko. mleko , kaszki itp. i tak nie mało to jeszcze w góre idzie wszystko. buuuu
 
Do góry