reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

A ja dzisiaj wydałam tysiąc złotych w realu na pampersy, chusteczki pampers active baby (moje ulubione) i jedzenie dla małej - była promocja na NAN za 9,33 przy zakupie 3 opakowań. Wszystkie produkty Nestle były baaaaaaaaardzo przecenione!!
Na stoisku stał pan-miś Nestle i dzieci sobie z nim zdjęcia robiły za darmo, a miła Pani je od razu wywoływała i wręczała rodzicom:-)
Wrzucę Wam później zdjęcie Lenki z misiem:-)

Od tej Pani się właśnie dowiedziałam, że NAN pójdzie baaaaaaardzo w górę, więc zapasów narobiłam jak głupia:-D Teraz Lena ma mleka, pampersów i chusteczek tyle, że leżą na meblach i sięgają sufitu:-D No, ale mama szczęśliwa, bo zaoszczędziła;-)

Produkty avent też przecenione, więc dwa nowe smoczki młodej kupiłam jeszcze:-)
 
reklama
Nawet nie straszcie tymi podwyzkami...

ja wczoraj dostalam telefon, ze likwiduje sie u nas sklep i wyprzedaz 50 %. Wiec udalo mi sie nabyc ciuszki na prezenty. Dwoch chlopcow ma roczek w marcu, do tego kolezanka urodzila, wiec kupilam bluzy, sukienke, sobie jeansy, a Adasiowi szelki :-) Moj synek najmnmiej skorzystal, ale wybor w chlopiecych rzeczach niewielki. Ogolnie wydalam 98 zl
 
Ja tez mloda dzis obkupilam w zapasy pampersowo, jedzeniowe. Do tego kupilysmy nowa szczotke do zebow taka juz dla "starszakow" , bo do tej pory mylysmy ta silikonowa i woda przegotowana, i paste dla "starszakow". Polka przeszczesliwa, myslysmy zabki juz 2 razy dzis hehe.
No i co najwazniejsze: kupilismy Polci rozowy tron :-) Jak na razie siada w spodniach, by sie oswoic, ale od jutra zaczynam sadzac ja na nocniczek bez pampersika. O!
 
Maonka super zakupy :) człowiek to się z takich za grosze bardziej cieszy niż w nowych.

Anna - ja już domek mam w domu fajowy jest :)

Cieszy i to bardzo. Nowych nie kupuję wcale. Bo 3/4 ciuszków mam po chrześnicy, 1/3 z second hand.
Jedynie butki kupię jej nowe.
 
Ostatnia edycja:
aniam i maoka - super te ciuszki, macie szczescie!

co do konia na biegunach to ja tez takiego kupie jak alijka troche podrosnie, a ten jezdzik to tez mamy, mala lubi w nim jezdzic

a chcialam sie pochwalic ze kupilam spacerowke parasolke dla niuni, chcialam tego maclarena kupic, pojechalam zobaczylam i sie zdecydowalam ze go kupie, ale sama bylam to nie chcialam go brac bo wolalam z alijka i z mezem pojechac, no i pojechalismy razem i kupilismy jednak inny wozek, porownywalismy maclarena slvercrossa i cybexa, no i zdecydowanie wygral ten silver cross, pobil maclarena a bylam pewna ze wlasnie go kupie a wyszlam z innym wozkiem, cena podobna, z wygladu tez bardzo podobne sa, ale o wiele lepiej wszystko w nim chodzi, szybciej, latwiej,jest super - wszystko leciutko chodzi i sliczne ma kolory - szaro rozowy (pink), jeju jaka zadowolona jestem... super sa te parasolki spacerowki, a mala najbardziej zadowolona bo przodem siedzi hihi jaka dumna wczoraj byla...
 
reklama
Justa, daj linka ktorego Silver crossa masz.U mnie na ebay mnogo modeli.


Kittek, tez bede chciala Polince cos takiego kupic, ale mysle ze kupimy to jak bedzie starsza.
 
Do góry