reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

dziewczynki pomóżcie ;)
wymyśliłam że na roczek chcę Natalce kupić coś w rodzaju konika na biegunach oczywiście nie musi być to koń może to być inne stworzonko chodzi mi o samą funkcję biegunów tylko że nie mam pojęcia jaki był by najlepszy może wy się orientujecie co kupić żeby było bezpieczne, wygodne, fajne i posłóżyło dłużej niż pare miesięcy. :-)
 
reklama
dziewczynki pomóżcie ;)
wymyśliłam że na roczek chcę Natalce kupić coś w rodzaju konika na biegunach oczywiście nie musi być to koń może to być inne stworzonko chodzi mi o samą funkcję biegunów tylko że nie mam pojęcia jaki był by najlepszy może wy się orientujecie co kupić żeby było bezpieczne, wygodne, fajne i posłóżyło dłużej niż pare miesięcy. :-)

Natalka ma slonia na biegunach takiego malego, ale jeszcze nie zalapala o co w tym chodzi. Jak ja posadze i hustam, to musze trzymac zeby nie spadla. Plus taki ze slon jest niziutki, wiec rozmiarowo dopasowany. Niestety nie wiem gdzie zostal kupiony, na allegro takich nie widze. Podobny jest tutaj: SŁOŃ - PREZENT ZABAWKI - SŁONIK NA BIEGUNACH (1456458831) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
dziewczynki pomóżcie ;)
wymyśliłam że na roczek chcę Natalce kupić coś w rodzaju konika na biegunach oczywiście nie musi być to koń może to być inne stworzonko chodzi mi o samą funkcję biegunów tylko że nie mam pojęcia jaki był by najlepszy może wy się orientujecie co kupić żeby było bezpieczne, wygodne, fajne i posłóżyło dłużej niż pare miesięcy. :-)

mamusia- przekjedz sie do hurtowni zabawek na ul. handlowej. tam jest troszke takich zwierzatek na biegunach sa tez koniki. tyle ze koniki to juz sa wlasnie wysokie a te zwierzatka w sam raz jak na nasze dzieci i starsze. i ceny tez sa hurtowe.
 
Natalka ma slonia na biegunach takiego malego, ale jeszcze nie zalapala o co w tym chodzi. Jak ja posadze i hustam, to musze trzymac zeby nie spadla. Plus taki ze slon jest niziutki, wiec rozmiarowo dopasowany. Niestety nie wiem gdzie zostal kupiony, na allegro takich nie widze. Podobny jest tutaj: SŁOŃ - PREZENT ZABAWKI - SŁONIK NA BIEGUNACH (1456458831) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

ja w auchanie widziałam, byly slonie, lwy i cos tam jeszcze. bardzo sliczne. sama sie w nich zakochalam
 
Mamusia- ja Ci powiem, że moje dzieci uwielbiaja coś takiego: IKEA | Zabawki | Aktywność ruchowa | RUSIG | Bujak tanie, proste i bezpieczne :-) A skoro ma służyć na dłużej, to Kuba ma 3,5 roku i dalej jest to hit :-D

Tanie proste i łatwe do czyszczenia bo ja nie cierpie pluszaków siedlisko kurzu
takie bujaki sa tez super z little tikes ale już troszkę droższe
np
LITTLE TIKES Bujak MOTOCYKL POLICJA Realne Dźwięki (1431575200) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
Natalka ma slonia na biegunach takiego malego, ale jeszcze nie zalapala o co w tym chodzi. Jak ja posadze i hustam, to musze trzymac zeby nie spadla. Plus taki ze slon jest niziutki, wiec rozmiarowo dopasowany. Niestety nie wiem gdzie zostal kupiony, na allegro takich nie widze. Podobny jest tutaj: SŁOŃ - PREZENT ZABAWKI - SŁONIK NA BIEGUNACH (1456458831) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy



jak bylam maluchem mialam wielkiego psa. uwielbialam go. Przypominal Falkona z Niekonczacej sie opowiesci.

Kostka ma drewnianego konia na biegunach. musze sprawdzic czy bedzie nim zachwycona :D czy wrecz przeciwnie.
 
Upolowane:-D:-D
dwie kiece w nexta jedna z earky days i kurta z HM;-)
takie zakupy to ja lubie
 

Załączniki

  • P1010900.jpg
    P1010900.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 39
  • P1010899.jpg
    P1010899.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 39
reklama
Do góry