reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

No to tak:

- Adaś nie posiada właśnie żadnego jeździka, dlatego się nad tym zastanawiałam.
- nocnik mamy i sadzam go na nim conajmniej raz dziennie, ale gałganek nie ogarnia że tam się siku robi :)
- buciki mamy, a raczej nie buciki tylko takie skarpetki z podeszwa ze skóry
- podoba mi się opcja ładnego wydania jakichś czytadeł dla dzieci, ale myślę że taka książka dziecku nie przyniesie radości, przynajmniej na ten moment.

Porozglądam się za jeździkiem takim co jeszcze można wygodnie pchać. Mam nadzieję, że Adaś nie pogardzi :)
 
reklama
Napewno nie , chyba nie ma dzieciaka co by pogardziło takim autkiem :)
Jak chodze na kulki to jest bitwa o 4 jeździki , w przedszkolu to samo
 
Napewno nie , chyba nie ma dzieciaka co by pogardziło takim autkiem :)
Jak chodze na kulki to jest bitwa o 4 jeździki , w przedszkolu to samo
jaki dokladnie jezdzik macie na mysli? takie autko?

sospetossa powiedz zeby kupili ten komplet dvd baby einstein... ja babci powiem niech kupuje
a teraz jak moi rodzice tu byli to alijka dostala wlasnie taka wielka ksiege bajek polskich, ludu jakie fajne, wszystkie bajki sa w srodku takie fajne ze szok, strasznie sie ucieszylam
 
jja chcialam dla Oli na roczek wlasnie taka przyczepke do roweru jaka pokazala isabela, u nas sporo sciezek rowerowych, zwlaszcza nad jeziorkiem, moglabym z tym u mojej babci pojezdzic...widzialam pare osob u nas w miescie z czyms takim i strasznie mi sie to podoba ale zrezygnowalam z pomyslu bo musialabym chyba sobie lepszy rower sprawic...

generalnie pomysly salamandry sa ok:) bajki-jak najbardziej na tak:)

ja wiem ze od chrzestnego Ola dostanie krzeselko do karmienia, wierze ze juz niedlugo bedzie ono nam potrzebne:)
 
Justa autko do odpychania się nogami
ja mam np takie
CHICCO QUATRO QUATTRO 4w1 JEZDZIDEŁKO PCHACZ (1456592354) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
ale jest tego pelno
wpisz sobie jeździk na allegro i do wyboru do koloru :)
zabawka na długi czas .
Ola już próbuje sama włazić na ten chicco tylko jej nie wychodz bo są barierki narazie he he . SZymek całe lato miał to auto na dworzu w tym roku pewnie będzie tak samo
Polka tez go ma, uwielbia go!
Co chwile podchodzi, kleka, i klika na przyciski kierownicy, a jak siedzi w autku i leca melodyjki to sie sama buja
 
Polka tez go ma, uwielbia go!
Co chwile podchodzi, kleka, i klika na przyciski kierownicy, a jak siedzi w autku i leca melodyjki to sie sama buja

U mnie to super udany zakup bo Szymek się bawił i bawi i Ola tak samo , cały czas w użyciu , SZymek dostał na dzień dziecka jak miał nie cały rok
 
Dziewczyny dzisiaj przyszła do nas czapka od tej dziewczyny która ogłaszała się u nas nie wiem czy pamiętacie jest przepiękna :) Oto zdjęcie z brudnym kwaśnym buziakiem Antoniny :)
1000361q.jpg
 
reklama
Rowerek 3 albo 2 kolowy bedzie na pozniej tylko nie z baldachimami i ten sztuczny plastikowy bo jak je widze to mnie cholera bierze, chyba ze wy takie lubicie.
Albo taka przyczepke do waszych rowerow na prezejazdzki Przyczepka rowerowa 2-osobowa +JOGGER w kolorze niebieskim | Rowery i akcesoria | Przyczepki rowerowe | Dla dzieci |
my własnie mamy taki i jak narazie jest dla mnie fajny. mały sie cieszy jak w nim jezdzi. sam 3ma z kierownice. a jak sie znudzi to mama sama kieruje . Pojazdy | Produkty | Somap sklep z zabawkami mamy ten niebieski
 
Do góry