reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

kittku tego typu domki u nas np są w krainach zabaw dziecięcych, wydaje mi sie ze lepiej poczekać, w tym roku raczej Majeczka wiele z niego nie bedzie korzystać, a ten plastik zrobi się paskudny zanim tak naprawdę zacznie się w nim bawić

w realu jest też bebilon duży za 32,50 niepełne, ogólnie dużo dzieckowych rzeczy powystawiane, ale nie miałam kiedy się przygladnąć
 
reklama
Justa świetny ten wózek!

Dziewzyny co sądzicie o takim domku na ogród? Czy roczne dziecko będzie się czymś takim interesować? Chcieliśmy Mai coś takiego kupić na roczek,ale zastanawiam się czy nie za wcześnie.
DOM Z PRZEDSIONKIEM + ZJEŻDŻALNIA 130 cm KATOWICE (1441041258) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Czy orientujecie się gdzie poza allegro coś takiego można na żywo zobaczyć?

W hurtowaniach takich co mają te wszystkie dupsy ogrodowe, pod wawą tego mnogo jest, u was pewnie też poszukaj w necie. albo zobacz na allegro czy ktoś koło ciebie nie sprzedaje
 
Moja siostra to ma farta. Była dziś w E.Leclerc i kupiła Zosi skarpetki, 13 par! Jak usłyszałam po ile to byłam w szoku! Otóż po 20gr!!! Ona też bo wcześniej pracowała w sklepie dziecięcym i identyczne WOLA z jedwabiu wiskozowego u niej były po 6zl.
 
reklama
Do góry