reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
w auchan promocja na deserki gerbera - 3 za 5,99, wiec najprawde tanio :-) tylko minus taki, ze deserki sa spakowane po 3 i sa to 3 takie same wiec nie mozna sobie wziac jakich 3 sie chce, ale i tak jest ok jak dla mnie:tak:
to dego obiadki hipp 3 duze (220g) za 10,59. o takie: HiPP: Baby BIO Obiadki
 
Nie wiem, czy kogos to zainteresuje, ale może:
W www.doz.pl jak się ma kartę dla mamy to jest rabat na niektóre rzeczy (25%) i np.
NAN2 Pro kosztuje wtedy: 350g: 13,42PLN, 600g: 19,34PLN Gerber 2: 10,88 PLN
 
Mam zagwostkę.

Otóż
Moje dziecko, za yyyy chyba trzy tygodnie obchodzi roczek. Moi rodzice pytają co by tu Adasiowi kupić, a że jemu nic nie brakuje, bo ciuszki ostatnio były kupowane, pieluch też ma spory zapas, jedzonko gotuję mu sama. Z większych rzeczy spacerówkę też ma, nowy fotelik do samochodu tyż, nawet chodzik od teściów, co do którego jestem dośc sceptycznie nastawiona.
No nie wiem, może jakąś zabawkę? Adaś ma pełno grzechotek i trochę większyc zabawek, ale i tak najwięcej uwagi poświęca kablom, słuchawkom, pilotom, myszkom komputerowym, miskom, wazówkom, etc.

No nie wiem, pomyślałam o czymś na kształt chodzika pchacza, bo Adaś uwielbia biegać po mieszkaniu jak go się za rączki trzyma.

No nie wiem, nie znam się. Zapodajcie jakieś pomysły, bo nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto
 
Rowerek 3 albo 2 kolowy bedzie na pozniej tylko nie z baldachimami i ten sztuczny plastikowy bo jak je widze to mnie cholera bierze, chyba ze wy takie lubicie.
Albo taka przyczepke do waszych rowerow na prezejazdzki Przyczepka rowerowa 2-osobowa +JOGGER w kolorze niebieskim | Rowery i akcesoria | Przyczepki rowerowe | Dla dzieci |


My chcemy to wlasnie malej kupic. Ale na roczek Antonina dostaje od nas kolczyki z biedronkami do kompletu bo ma juz zlota branzoletke z biedronom, na chrzest od dziadkow dostala :) Bedzie komplet miala
 
Rowerek 3 albo 2 kolowy bedzie na pozniej tylko nie z baldachimami i ten sztuczny plastikowy bo jak je widze to mnie cholera bierze, chyba ze wy takie lubicie.
Albo taka przyczepke do waszych rowerow na prezejazdzki Przyczepka rowerowa 2-osobowa +JOGGER w kolorze niebieskim | Rowery i akcesoria | Przyczepki rowerowe | Dla dzieci |


My chcemy to wlasnie malej kupic. Ale na roczek Antonina dostaje od nas kolczyki z biedronkami do kompletu bo ma juz zlota branzoletke z biedronom, na chrzest od dziadkow dostala :) Bedzie komplet miala
\\


Ja sądzę,że takie przyczepki to nie na nasze drogi i chodniki. U nas bynajmniej warunki do jazdy na rowerze są fatalne i taką przyczepką rzucałoby strasznie. Ja myślałam o takim foteliku na bagażnik:
Fotelik rowerowy HAMAX KISS do ramy + kask GRATIS (1466384867) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
Sospetossa ja powiem Ci co ja bym chciała :-) moze cos Tobie przypasuje. Fotelik na rower jw. super sprawa, krzeselko uczydełko fisher price, nocniczek, basenik na lato, konik na biegunach bo uwielbiam :-), porzadne wydanie bajek -najlepiej rymowanych np Brzechwy, buciki - oczywiscie kupione pod moim okiem. Ubrankami, pieluchami nie wzgardzę. Ot taka lista do wglądu dla rodziny
 
Nie wiem, czy kogos to zainteresuje, ale może:
W www.doz.pl jak się ma kartę dla mamy to jest rabat na niektóre rzeczy (25%) i np.
NAN2 Pro kosztuje wtedy: 350g: 13,42PLN, 600g: 19,34PLN Gerber 2: 10,88 PLN

ehh jak ja bym chcxiała kupowac mleko na promocji .. tym czasem mam pudełko na dwa tyg gerbera bo codziennie dziadowi wciskam a ta nic

Mam zagwostkę.

Otóż
Moje dziecko, za yyyy chyba trzy tygodnie obchodzi roczek. Moi rodzice pytają co by tu Adasiowi kupić, a że jemu nic nie brakuje, bo ciuszki ostatnio były kupowane, pieluch też ma spory zapas, jedzonko gotuję mu sama. Z większych rzeczy spacerówkę też ma, nowy fotelik do samochodu tyż, nawet chodzik od teściów, co do którego jestem dośc sceptycznie nastawiona.
No nie wiem, może jakąś zabawkę? Adaś ma pełno grzechotek i trochę większyc zabawek, ale i tak najwięcej uwagi poświęca kablom, słuchawkom, pilotom, myszkom komputerowym, miskom, wazówkom, etc.

No nie wiem, pomyślałam o czymś na kształt chodzika pchacza, bo Adaś uwielbia biegać po mieszkaniu jak go się za rączki trzyma.

No nie wiem, nie znam się. Zapodajcie jakieś pomysły, bo nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto

A ma jeździk jakiś ? Dzieciaki uwielbiają jeździki i to zabawka na dłuzej , SZymek do tej pory jeździ po domu możesz wybrac taki żeby poszalał tez latem na dworzu . Rowerkli trzy kołowe to bezsens jeszcze nie widziałam dziecka co by dobrze na tym umiało jeździć , służy raczej do prowadzenia przez rodzica
 
reklama
Sospettosa- ja Ci powiem, że jak dla mnie buciki to pierwszorzędna sprawa- oczywiście takie, które sama wybierzesz... i nocniczek :-) generalnie pomysły Salamandry bardzo mi przypadły do gustu.
Z bajek polecam Tuwima- świetnie się je czyta na głos.
Lubię też tę książkę empik.com - Wiersze. Ponad 60 Wierszy dla Dzieci - Krynicka Iwona - 31,49 zł bo jest w niej wiele wierszy różnych autorów :tak:

Kuba na roczek dostał autko- pchacz i był mega zadowolony :tak:
 
Do góry