reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

A ja mam pytanie do tych, co zamawiają z Piotra i Pawła lub almy przez neta.
Ile kosztuje dostawa i jak długo się na nią czeka?



Już znalazłam info na www. Piotr i Paweł ma lepszą ofertę:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Elvie, Nan 2 Pro w Askocie jest po 15,26 (nie wiem, czy to dobra cena, bo my używamy innego).

Piotr i Paweł- powyżej 100 zeta dostawa 0PLN, Alma czasem powyżej 50 zeta czasem od 150 zeta dostawa 0PLN.
Cenowo oba sklepy maja identyczna ofertę, tzn. w ostatecznym rozrachunku wychodzinsz na to samo, bo się towar bilansuje, ale PiP ma większy wybór towaru. Jeśli jakiegoś towaru nie ma, to w uwagach możesz wrzucić, że jak jest na sklepie, żeby dodali- zrobią to. Moja rada- pisz w uwagach, żeby nie dawali towaru z terminem ważności 'na styku' :-) poza tym OK.
 
Ulanka - dzięki za polecenie książeczki z magnesami SZymkowi bardzo się podoba , tylko czemu one od trzech lat he he , SZymek ją roztrzaskal w 5 min , ale to mu nie przeszkadza siedziec i układać .
Muszę mu jeszcze jakieś puzle kupić z duzymi elementami
zamówiłam jeszcze liczby bo też bardzo lubi
 
Ostatnia edycja:
Aniam też nie wiem, bo moja roztrzaskała je w kilkanaście minut jak miała ledwo 2 lata skończone. Ale dotąd je lubi, jak odnajdzie na półce :-) A co do puzzli to moja jakaś dziwna, bo lubi z trefla te 24 i 30 elementowe normalnej wielkości i układa godzinami od nowa, a duże kawałki (te ma czy big, czy jak one się zwą) w ogóle ja nie bawią. Złączy ze sobą 2-3 elementy i porzuca.
 
Aniam też nie wiem, bo moja roztrzaskała je w kilkanaście minut jak miała ledwo 2 lata skończone. Ale dotąd je lubi, jak odnajdzie na półce :-) A co do puzzli to moja jakaś dziwna, bo lubi z trefla te 24 i 30 elementowe normalnej wielkości i układa godzinami od nowa, a duże kawałki (te ma czy big, czy jak one się zwą) w ogóle ja nie bawią. Złączy ze sobą 2-3 elementy i porzuca.

Szymek w sumie też w przedszkolu normalne układa , a matce do łba przyszły duże nie wiem czemu , to kupie normalne
 
Kuba z dużych tyka tylko jeden komplet- statek piracki :-) reszta mu nie pasuje zaś chętnie układa normalne, dziś zajął się 48- elementowymi i matka miała spokój :-D Potem zajął się lepieniem pierogów z mamusią i też było nieźle, bo mietolił i wałkował swoje ciasto w te i nazad, zaś nie czepiał się 'mojego' :-) ciastolina się przy tym chowa... nie ma to jak stolnica woda i maka :-D
 
reklama
Kamisia, ja bym coś lżejszego kupiła. Na ich stronie pisze, że on waży 9,5 kg. Zakładam, że chcesz przesadzić Antka na wiosnę. Nie znam w ogóle tej marki, więc nic na temat więcej nie napiszę. Tylko tyle, że moja starsza jak nauczyła się chodzić, to wózek służył jej głównie do pchania, bo parzył w pupę, ale to już od dziecka zależy. Wystarczyła nam parasolka
 
Do góry