reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Kittek, zakupy pelna geba :-)

Opasek nie kupuje bo Ola łysiol , a dwa że ona wszystko ściaga z głowy jak pakuje ją do auta to czapki nie ma za pół minuty
Moja Polka to samo...
Od kilku dni natomiast mamy drugi stopien zaawansowania:
Jak wchodzimy do sklepu to mloda zawsze rozpinam, i zdejmuje jej czape... teraz czapke zdejmuje juz sobie sama hahahah
 
reklama
Aniam, fajny ten domek... ale pewnie na wyrost:tak:
Kittek, ale szał zakupowy... no to tylko czekać wiosny i lata:tak:
ale czad.... te opaski na te maleńkie główki są najlepsze:)Jak następna dzidzia okaże się dziewuszką to też zaszaleje

No to już coś działacie czy tylko plany?

Co do Tesco to promocja jest także huggiesów 55,99 za 128 szt.
 
beti własnie nie na wyrost ona bardziej lubi takie zabawki niż te dla małolatów , koleżanka ma taki z little people fisher price i OLka odejść od niego nie chciała siedzi sobie i naciska wszystko . A tych fisherów czy innych cudów już nie kupuje bo mam dużo . On ma duże elementy i nic się nie da wyrwać i połknąć . W opisie jest że dla dzieci od roku

Jak ktoś szuka czegoś dla chłopca polecam traktor
http://allegro.pl/kiddieland-traktor-farmer-24752-super-zabawa-i1449017156.html
moje dzieciaki go uwielbiają
 
Beti- narazie tylko plany , póki co nie w głowie mi druga ciąża- z przyczyn stricte finansowych, ale z pewnością chcielibyśmy jeszcze jedno dziecko
 
byłam wczoraj w tesco - chciałam kupić mleko bebilon 2 (za dwie puszki 60zł) - pułki puste - więc poszłam zapytać czy będzie, bo dzisiaj zaczeła się promocja, a baba mi na to, że były wczoraj jak promocji nie było.

wkurzyłam się
 
ja tez uwielbiam opaski, niunia slicznie w nich wyglada...
moja mama przywiozla jej teraz sliczne bajki polskie, ´takie dwie grube ksiegi ze smyka, super, wszystkie takie sliczne bajki polskie, jeju jak sie ucieszylam...
 
W realu promocja na:
- bebiko 11.19
- herbatki hipp 8.62
- deserki hipp 3.95
Jeszcze pampersy widzialam, ale nie pamietam po ile, a nie ma ich w gazetce.
 
jak dobrze ze Seb jest chlopcem, bo on nienawidzi posiadania nakrycia glowy. jak wychodzimy to czapke zakladam mu juz na dole na klatce bo nie ma szans zeby czapka zalozona w mieszkaniu dosiedziala na glowie :-)
ale powiem wam, ze baaardzo podobaja mi sie dziewczynki w takich opaskach:-):tak:
 
reklama
wyprawa zakupa na chandrę udana... a ja biedniejsza ;-)
kupiłam ten kamufalrz z IsaDory, 2 cienie (zieleń i fiolet :-D), błyszczyk, krem nawilżający i bluzkę z przeceny w Carry - jeju jakie tam przeceny mieli...szkoda że te dżinsy były za małe bo ze 150 zł na 29 były przecenionw :szok:
potem kupiłam dla J. spodnie dresowe, dla małża skarpety i dla M. też skarpety wszystko w Cubusie w promocji 3 w cenie 2 :-D do tego szampon dla J. i żel dla M. no i nową szczoteczkę do zębów dla J. aaaaaaaa i krem nawilżający dla nich bo coś ostatnio mają suchą skure a J. to ma az takie suche i popękane liszaje :-( musze popytać co maja za mydło w przedszkolu ...
 
Do góry