reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

My dziś z Mają zaszalałyśmy na przecenach :)
W Smyku kupiłam 8 par rajstopek 4 na 80-86 i 4 na 92-98 po 7zł za parę! Są śliczne i raczej sobre gatunkowo. Najbardziej mi się podobają białe z kokardkami :)
2 pary rajtek takich ala damskich cieńszych białe w wisienki i różowe we wstążeczki przecenione z 14 zł na 7,95.
W H&M opaski różne po 5 zł :)
czapeczkę na wiosnę/ jesień

I kilka 'naprasowanek' z Hello Kitty (wpadłam na pomysł aby 2 naprasować na body i sukieneczkę, na których na środku są plamki od soczku.

No i butki. Jedne z befado, jedne z bartka- takie trzewiczki, jedne z cococlub(te wzięłam rozmiar 21, Maja ma 19,ale spodobały mi się,a kosztowały tylko 50, przecenione z 99, będą na jesień lub na wiosnę).

No i hit: w kappaahl kupiłyśmy słodkie okularki przeciwsłoneczne- różowe serduszka z cyrkoniami, są booskie :) Kosztowały tylko 8zł :))))
 
reklama
A my w tesco kupiłyśmy piękne różowe skarpetki z falbankami, 2 pary przecenione z 12zł na 3,90!! Do tego 3-pak skarpetek różowych za 7zł i takie niby butki ze ściągaczami i abs-ami za 5,50 :-)


Mleko NAN jest w tesco w promocji - przy zakupie 2 opakowań po 13zł/paczkę a normalnie po 14,99zł jest.
Soczki hipp - kup 3 w cenie 2 - po 2,11 wychodzą.
Kaczki mleczno-ryżowe Nestle - kup 3 w cenie 2 - po 5,33 wychodzą:-)
 
Kittek a te opaski w H&M to byla wyprzedaz? w piatek bede znowu w Olsztynie i nie wiem czy mam po co jechac do centrum, bo jesli wyprzedaz to u nas juz pewnie nic nie ma...

ja kupilam Olce w Rossmanie dwie pary skarpetek ktore wygladaja jak buciki, maja przod czarny jak lakierki, do tego w miejscu zapiecia kwiatuszka:)
 
Kittek a te opaski w H&M to byla wyprzedaz? w piatek bede znowu w Olsztynie i nie wiem czy mam po co jechac do centrum, bo jesli wyprzedaz to u nas juz pewnie nic nie ma...

ja kupilam Olce w Rossmanie dwie pary skarpetek ktore wygladaja jak buciki, maja przod czarny jak lakierki, do tego w miejscu zapiecia kwiatuszka:)

O fajnie muszą wyglądać te butki.
Co do opasek to dwie wzięłam dwie z wyprzedaży po 5 zł, takie z cekinkami i kwiatkiem.
Jedną z nowej kolekcji z hello kitty za 10zł, taką jak w linku tylko czerwoną.
~H&M~ CUDNA OPASKA SERDUSZKO ~ HELLO KITTY (1433137609) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Wiem mam jakąś manię z tymi opaskami,ale chętnie bym jeszcze jakąś od -PipiGagu-
zamówiła, hehe :)))
 
Marta też są przecudne, a czapeczki to wogóle boskie,ale jak mąż mnie będzie chciał z domu wyrzucić za zakup kolejnych to będzie na Ciebie, pamiętaj!:-p:-p:-p
 
reklama
Kittek - ale zaszalałaś :)
Ja dziś nabyłam w lumpie spodnie dla SZymka reeboka za całe 8 zł :) jak nówki . he he

Opasek nie kupuje bo Ola łysiol , a dwa że ona wszystko ściaga z głowy jak pakuje ją do auta to czapki nie ma za pół minuty
 
Do góry