reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
poza zakupami dla siebie mozna tez niezle zarobic. pracownica szwagierki wygrzebala torebke za 10 zl. jak sie okazalo markowa, ale marka nie znana dla ogolu i uwaga - sprzedala na allegro za 1000

MOja kuzynka kupiła kuferek LV warty 2 koła ,ale dała przyjaciółce która jest pediatrą i nawet w nocy o północy może ją wezwać jak dzieciaki sa chore . Chciała się jej jakoś odwdzięczyć . Drugą trafiła gucci ( dobrze napisałam ? ) tylko miała uszkodzony zamek , zmieniła i ma super torebkę . Ja kiedys lacosty kupiłam i małą taka na skos nike .
Jaj mam nosidełko dla małej baby bjorn kupiłam za 6 zeta , nowe kosztuje ponad 300 a używki średnio w granicach 200 schodzą .
 
Szkoda ze tu nie ma lumpkow.Tez bym se troche pogrzebala.Moja bratowa w Pl to kupuje ciuchy po zlotowce i dzieci ma ubrane swietnie.Czasem jej mowi ze potrzebuje np kurtki na core i ona jej zostawia zawsze co ladniejsze.
 
co do lumpkow to ja jestem jak najbardziej, za. zgadzam sie ze czasu na to trzeba, ale jako ze jestem na wychowawczym to zdarza sie ze go mam:) ubranka dla dzieci super mozna znalezc, u nas w takiej Iławie z firmowych sklepow dzieciecych mam tylko wojcika i cocodrillo a tu nawet jak sa przeczeny to cena potrafi zwalic z nog. w lumpku nie dosc ze rzeczy firmowe to i cena dobra. tak jak Aniam pisze-nie raz znajome pytaja mnie kupilam jakis ciuch ktory ma Olka.
ja sama dla siebie znalazlam torebke LV, taka mniejsza, ale na impreze w sam raz, kosztowala cale 14zl.

a i u nas lumpkow z odzieza na wage nie ma ani jednego...
 
reklama
Dziewczyny ma któraś Fisher Price Muzyczna Skrzynka Pocztowa T1639 - porównanie cen w sklepach internetowych, jeśli tak to jak się sprawuje bo chcemy zakupić :-)? Chyba że macie coś ucząco, grającego piosenki do polecenia??

Isabela co byś nie kupiłam z fishera to muzyczki sa podobne . gąsienica jest fajna mówi wyrazy i śpiewa

A ja już dla Oli prezent na roczek znalazłam
KIDDIELAND -PROMOCJA- ODKRYWCZY DOMEK+ GRATIS 20zl (1461001588) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
Do góry