reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

ja powiem szczerze ze lumpy to dla mnie cos okropnego, moze mialam pecha albo co, bo bylam kiedys juz dawno temu i tak smierdzialo ze myslalam ze upadne, tam gdzie moi rodzice mieszkaja jest jeden i nawet jak kolo niego przechodze to czuje ten smrod... taki specyficzny.. brr, a te ceny ciuchow to za nowe tyle moge zaplacic jak wy placicie w lumpkach, aniam piszesz ze 10 zl za spodniczke czy 7 za leginsy -toz to na wyprzedazach w h&m kupisz taniej...i nowe

Widzisz u nas z przecenami to jest tak , owszem też kupuje w HM ale jak nie pojadę pierwszego czy drugiego dnia to już g.. dostane i tak zawsze robie jade i kupuje za pare stów potem już zakupów nie robię . ale jakbym miała robić zakupy po normalnych cenach tam i płacić za np kiecke 60 zł a za dres 80 - mówie tu o rzeczach dla Oli , a dla SZymka 80 za spodnie , to przy Polskich zarobkach to ja podziękuje . W żadnym lumpie do którego chodzę nie śmierdzi a wszystko jest ładnie na wieszaczkach jak w normalnym sklepie , źle trafiłaś poprostu . U nas więc póki nie będzie normalnych przecen i nie trzeba bedzie na nie polować lumpy dla wielu osób to konieczność żeby dziecko jakos normalnie ubrać i jeszcze nie zbankrutować przy okazji. Jest jeszcze wyjście typu bazar - ale za szmaty marnej jakości i też wcale nie tanie to ja podziekuje
 
reklama
dziewczyny pamiętam, że któraś z Was zamawiała taki puf - fotel który układa się bezpośrednio do człowieka - chciałaby się zapytac jak się sprawuje - bo chcę taki zamówić
 
Aniam- masz po prostu szczęście, we Wrocku w zasadzie 80% lumpków (jak nie lepiej) nie ma dobrego towaru i jest dość drogo, a jak jest fajny lumpek to lepszy towar schodzi w pierwszym dniu :-( Poza tym np. dla Kuby w lumpku ciężko coś z sensem znaleźć, bo niestety starszaki zdecydowanie bardziej niszczą ciuszki i już wolę dopłacic i kupić coś, co potem Bartek jeszcze ponosi, a może i ich kuzyn (teraz wszytskie ciuszki po Kubie i Bartku idą do synka mojego brata więc już trzecie dziecko w rodzinie je obrobi- uważam, że to były dobrze wydane pieniądze). Ja obstawiam przeceny i sieciówki, kupuję też w markowych sklepach, bez przecen, bo czasem muszę (np. tak było ze ślubem brata, kiedy chciałam, żeby dzieciaki wyglądały zjawiskowo, a nie było wtedy przecen), albo po prostu coś mi się podoba.
A z używanych ciuszków, to od znajomych kupuję :-) i to mi sie bardzo sprawdza. Poza tym moje chłopaki nie mają za dużo rzeczy, ale staram się by były dobrej jakości i faktycznie starczaja nam na długo i nadal te po Kubie, czy juz po Bartku wyglądaja ładnie :-D
 
A co masz w planach otwarcie takiego he he ? bo ja nad tym myślę intensywnie
Jestesmy w trakcie. Dopiero lokal przygotowujemy, ale chcemy ruszyc w marcu. I dlatego pytam, bo lumpkow u nas od groma, ale nie ma zadnego z odzieza na wage, a chce zasiegnac informacji czy znajda sie na to klienci

Takze dziekuje za informacje :-)
 
dziewczyny pamiętam, że któraś z Was zamawiała taki puf - fotel który układa się bezpośrednio do człowieka - chciałaby się zapytac jak się sprawuje - bo chcę taki zamówić

Ja mam taki fotel. Super sie na nim siedzi, do tego jeszcze podnozek mam to juz w ogole wypas. Ma jeden minus - ciezko sie z niego wygrzebac jak juz sie usadowisz :-)
 
e.salamandra w budynku w którym mieści się moje biuro jest ciucholand w którym można kupić i na wagę i z wieszaka, zdecydowanie większe powodzenie mają ubrania na wagę przede wszystkim są o wiele tańsze za to plusem tych z wieszaka jest to że są lepszej jakości. Cena w dniu dostawy 36zł/kg dzień przed dostawą 12zł te zwieszaka po 3 dniach można kupić 50% taniej.
 
Aniez - u mnie to samio dla SZymka cieżko kupić w lumpie spodnie np , ale już bluze czy koszulki na lato łatwiej .
Ale dla Oli zatrzęsienie spódniczki czy sukienki na 3,4,5 lat to spokojnie można nabyć , tak samo jak i spodnie dla dziewczynki czy bluzki też dostaniesz , Ja też na przecenach ale jak napisałaś jak trzeba to i normalnie się kupi co zrobić , do tego jeszcze troszkę rzeczy dostaje od kolegi J z pracy i od mojej kole,zanki która ma 5 latka . też ubranka firmowe wiec nie zniszczone .
Ale ogólnie ja mam szczęscie do lumpków i zawsze znajdę jakieś perełki że potem mnie się ludzie na ulicy pytają gdzie ja dziecko ubieram . O Olki kurtkę no ciągle mnie ktoś zaczepia a ma taką
Kurtka -bombka next-poszukiwana 86 (1454409328) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
za 12 zeta he he , na przyszły rok też już ma z gapa kupioną za 17 zł
 
A swoją drogą jakbyście zobaczyły co się dzieje pod warszawskimi duzymi lumpkami z dniu dostawy to byście padly . Tłum normalnie i baby sobie ubrania wyrywają z rąk , super ubrane babki przychodzą i grzebią .
Moja kuzynka się w lupkach ubiera a potrafiła np drogą firmowa torebkę wyszperać czy spodnie . ja sama sobie kiedyś jeansy lee kupiłam , bluzki w ciąży też kupowałam w wawie własnie i same firmówki.
Zresztą podziwiam te kobietki co się tam ubierają a wygladają jakby swieżo z pokazu mody się urwały
 
..bo jak to mówi moja dobra koleżanka "w lumpkach to trzeba mieć czas i umieć grzebać":tak:
Też czasami cudeńka przytarga. Ja nigdy nie byłam, kilka razy się z nią nawet na rundę po lumpexach umawiałam, ale zawsze coś mi wypadło i nie doszłam nigdy:-D Może we Wrocku się rozkręcę:-D
 
reklama
elvie nie problem jest kupic ubranie za kupe kasy z nowej kolekcji czekające na nas w sklepie . Ale wygrzebać i dobrać do siebie to już trzeba umieć . ja teraz tylko dla dzieci bo czasu nie mam ale czasem mi wpadnie coś ładnego w łapki dla siebie to biore . Spodni to nie mam czasu mierzyć ale bluzki jak sa fajne to kupuje ,
 
Do góry